Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megyek motorozni egyedül
timeg csak fórumozzatok
az tuti.akár te ülsz rajta,akár ő fekszik rajtad
nekem nem az h félelemérzetem nincs, hanem az h tudom kezelni a motoromat
kanyarba még lassabban is szoktam menni
legfőbb a biztonság
szar gumival meg futóművel nem lehet gyorsan menni
vagyis dh az tud mer neki nincsen félelem érzete, de lehet hogy már neki is van mióta féltüdejü lett
tese akarsz motorozni?
most tényleg nincsen nagy forgalom
Kanyar vadászat 90km/h val? Azt hallottam gyorsabban úgy sem mész mert az már szabálytalan!
hát nem tudom melyik kategória lenne a tuti,de amikor a motorhangot elnyomta egy jellegzetes fütyülő hang,akkor gondoltam magamban h a k*rva @nyád
Mikor lesz a bakonyi bográcsos, leívós,motorozós hétvége? Lusta vagyok vissza keresni.
szerintem tarcsuk meg a fórumtalálkozóra
addíg még hizlald egy kicsit
nem futok
kanyarvadászat lessz
Én ezért nem indulok többet az ezres kategóriába...
Több esélyem van a hayabusák,meg zx 12 között...
nyuszi voltam,csak versenyen kívül.
ugye bementem,tettem egy kört a járművek között,láttam hogy hosszított lengőkarral van a fele társaság,busa,12r,gixxerek..namondom jólvan.néztem a 6kilósokat,teljes rendszer alattuk,direkt szűrő,meg a szabály engedte a belenyúlást az elektronikába is a street 600ba.hát mondom fasza
aztán végülis kár hogy nem indultam,mert azért 1-2 motor meglett volna,úgysem győzni megyek széria motorral
Gyorsultál?
Én is menni akartam,de elbeszélgettük az időt,és nem értem volna oda 3-ig...
ja felvonuláson nekem is sokat evett,de a gyorsulásnál lement a normálra a fogyasztás
új a4 -120kg és -5kg a motorból,és a gen3 2.0 tfsi nagyon jól ki van találva
eleve 2 feltöltővel van,nem véletlenül rakják a tt-be is
de vannak szar motorok is csak arról nem beszélhetek
én aztán nagyon könnyen vagyok.az még nem esett le h mivel nem dógozok így pénzem sincs és így benzin sincs? az meg nem túl élvezetes ha tologatom jobbra-balra.azt elég akkor ha felvonuláson kifogyik a züzemanyag
Tőlem összerakhatod szarul is őket! Amíg lehet,addig nem veszek ilyen új mocskokat!
ez is élő (még) de a feladatát már ellátta,innentől fogva..kitudja mi lesz vele (vagy belőle)
neked nem 3.0 tádé van
de jobban jársz ha tfsi-t veszel következőnek,azokat direkt miattad frankon összeraktam
Akkor most adjam el én is?
Már nem kell,vettem nekik szombaton. Nem mirelit,élő!
kinek kell annyi vacak motor?
segítsük meg csokit,senki ne vegyen v6 dízelt
Motor maratont futsz? Bár ha bele gondolunk 50-90 nem fogsz sokat menni km-ben!