Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát 70e azért kissé túlzás egy olajcseréért meg szimmeringcseréért, meg a beállításért. KZ mennyiért csinálta neked, ha nem titok?
Nekem KZ csinálta. Akinek eddig megcsinálta,még senki nem panaszkodott. Meg Tata mellett van még egy csóka,aki foglalkozik ilyenekkel. Ismerősnek csinálták ott,azt mondja fasza lett,bár az asszem 70e körül volt.
Értem. Beszéltem csikával, mert át akarom szelepeltetni a telóimat a súlyomhoz, hogy ne baszarintsam őket szét. Viszont a határidőkkel gondjaik vannak állítása szerint. Ezért kéne vmi helyi pro szaki, aki normális áron korrekt munkát végez.
KZ mester.
Elég tutti a rendszám?
Én így jártam.

Hát igen, én tényleg szerencse fia vagyok.
Amúgy jajaja, bunkó voltál, de hát istenem fűnyírós szerkóba voltam, magamat se ismertem meg estére a tükörbe. Megbocsájtok.

Na csók, most nem érek rá.
Bútorasztalos, az öt csillagosból
Bocs valaki be tudná linkelni a vasárnapi felvonulás részleteit? Köszönöm!
mi a végzettséged?
A biztonságiakkal tárgyalt amikor én eljöttem.
Gedeon, össze kell majd fussunk vmikor egy kis állításra...nagyon érzem a kormányban/markolatnál az út hibáit, rázkódást..stb..érzetre, mint ha fel is ütne, kopogna..lehet kormánycsapágyas?
biztos a Gyuriék által szervezett robogós ügyességiről jött,és fejébe szállt a dicsőség
azta kurwa és elhúzott vagy mi volt utána?
Naná...:-)
Jó éjt:-)
jössz a nyulra jövőhéten?
Nyaltunk Pápán fagyit....:-)
Facebookra tettem képet.
a danié 5 órakor még jól volt
merre motoroztál máma?
jó volt a kiálíttás meg a gumifüstölés is
főleg amikor egyszerre 2 lada ment a pályán és kergették egymást az nem mindennapi látvány volt
Csak nem a Danié volt?
A megyében ki foglalkozik teleszkóp átszelepeléssel és javítással?
jah! tényleg
Nyuszi vonulás
mi lessz jövőhéten?
Egész jó volt ma ETO park ba :) De jövö7en még jobb lesz
legalább ottmaradt a balfasz és megvárta a CBF tulaját? szürke CBF volt?