Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos a kamera a lemerülés előtti utolsó fájl megint nem zárta le (és milyen jó h eszembe jutott és menet közben mindig mentettem ) uh csak a Győr utáni autópálya felhajtó/lehajtóig van meg a dolog.de így is 3 giga
ja igen.ha eszembe jutott volna akkor mondtam volna h olvastam is h nevezett
amugy mennyi volt a belépő?
megint gyorsult?
régen sokat járt gyorsulásra
én láttam is a kupákat amiket gyorsuláson nyert régen
azt mondta a hangosbemondó hogy Kurcsics Karcsi jön egy yamahával,nekem meg ismerős volt a név
11s@205 volt az első, igaz?
mijen megycsúszva?
én érkeztem jókor
mindenki más korán ment
ahogy bementem a parkolóba intettem a vikinek megfordultam és már indultam is kifelé a sor elején
mindíg igy kellene
kalev ment nézni mit bohóckodnak Écsen.te viszont az ETO parkhoz kicsit megcsúszva érkeztél
dh te hamar elmentél
a kalev meg odase jött?
szerintem rajtad volt a legtöbb nyul
zsebedbe is volt még tartalékba?
Rendben.
még mindig nem érted .akkor hagyjuk
Evidens, hogy akkor azt is bírja! :D
de én 90 -ről beszéltem
Nekem 130-nál is bírja a szigetelőszalag! Mondjuk kerek 10 métert használtam csak a sisakhoz...
nagyon jó.csak a szigetelőszalag nem biztosított 90ig .a cellux meg meg sem ragad
Ezért használtam 25 méter szigetelőszalagot, valamint 12 méter celluxot!
én akkor nem megyek mert a víz megoldja a kétoldalút aztán leesnek a nyulaim
Így van, a hatósággal nem merek egyelőre ujjat húzni, nincs kedvem 2 évre eltiltatni magamat a vasaktól... Inkább türelemmel kivárom ezt a 6 hónapot, addig DT-t nyúzom még... Csak a virsligumik miatt vagy tudja a f@szom mi miatt, a motorosok 25-30%-a elfelejti, hogy illik (vissza) köszönni. Nem baj, mit várjon egy tinédzser? ^^
dt vel jösz?
meg értem őket persze, de épp ezért ne essen hogy sokan legyünk
Tudom-tudom. :) De meg kell érteni Őket is... :) Nem vagyunk egyformák.
én is mek nem arról van szó, csak tudod sokan milyenek... egy kis zápor és már nem is jön
Én ha esik is bemegyek. Már 7 nyulam van.
remélem imádkozik mindenki h ne essen azért nem írtok
tavaj mentem csak ijen sokat
egész délután a motoron ültem
holnap megint ülhetek a felvonuláson egy darabig