Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naggggggyon nagy! Gratula
Csináltam a sportmotorra a babettámról egy kis összefoglalót, nézzétek meg :) :) :):

minek menjek?nem dolgozom ott
az kevés lesz
tudok róla
már láttam az értesítést emilbe
majd valamikor oda gurulok érte
30 deka kisagy?
csoki itt van amit kértél
elég sokmindent meg lehet csinálni
megint jössz este az audihoz?
komáromba
Szerintem azért egy bukót mindenképpen vegyen föl . . .
Viccen kívül, ha a bukóban törik a szemüveg, akkor ott már nem az a legnagyobb baj!

Amúgy meg szép jó napot Mindenkinek!
Ma reggel már én is felragasztottam a rózsaszín világítós füleimet... Tetszik a népnek!
én is láttalak mikor suhantál a DT-vel
szerinted mindent meg lehet otthon csinálni
Nem tudtam, de köszönöm! :) Láttam te már felraktad a füleket!
Köszönöm!
A részleteket ezen a plakáton találod, a számom rajta van ha kérdés merülne fel...

milyen felvonulásra?
most kire haragszol?
amugy be tudod álíttani a telókat te is ha van hozzá érzéked
ugyis te érzed hogy neked hogyan jó
szombaton valószínű hogy megyek a felvonulásra
Jól is teszed.
Figyelj. Kérdeztem: van valakinek eladó sztendere? Te voltál az első aki azon kezdett el baszakodni, hogy minek az?! Nem azt kérdeztem.
A másik gázmarkolat védőgumija, ott sem az volt a kérdés, h kinek milyen van, hanem van-e egy eladó ilyen gumija. Olvass vissza. Állandóan mindenki félrepofázik mindent, aztán meg az a hülye aki kérdez, mert minek kérdez.
A határidőről annyit. Te bevállalnád, hogy szezon közepén elküld a motorodat egy két hónapos beállításra? Nem. Nyilván. Ez a gondom a határidőkkel. Egy napos munkát elhúznak a francba.
Az árral nincs olyan problémám, h ne tudnám kifizetni. Csak attól mert ktm még egy telóbeállítás nem ér 70-100e forintot.
Viszont itt fejeztem be ezen az oldalon a vitát és a kérdezést.
Jó volna ha feltöltené a képet is!
Talán most sikerül! :)
Sziasztok!
Motoros találkozóról szeretnék nektek információt adni, hátha valakinek megtetszik, és szívesen eljön felénk!
Mindenkit szeretettel várunk!
Veszélyes üveges lencséjű szemüvegben motorozni? utasnak, szal csak esés szempotból