Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááá
szerintem szar idő lessz holnap is
most is győrbe kellene mennem de lefujna a szél az utrol
ha mégis jó idő lessz akkor én délelőtt megyek majd be
motoroztam.pesten.
olyan helyre menjünk ahol adják a kézis csajok meccsét(digi)
Üdv!

Szombat késődélután lenne kedve valakinek fagyizni a Toscanaban?
Sziasztok!Idén ismét majális lesz Levélen!Keresem a tavalyi szervezőket mert elvesztettem a kapcsolatot velük.
Kalevinka te hol a rákba vagy mikor motorozni kéne?
Üdv mindenki!
Nyulas banzáj mikor-hogy-hol lesz?
láttam ma este egy trélert egy összetört kocsival és egy összetört motorral elötte kurwa szar volt...
Sziasztok!

2 motorost ,,keresek"...

Az egyikőjük reggelente (07:30 körül) a Szigetközbe (Győrladamérra) szokott menni egy kék-fehér Yamaha R1-essel, vagy R6-ossal. Egy ideje nem látom. Tudja valaki, hogy ki lehet ő?

A ,,másik" egy (szintén kék-fehér) GSX-R K7 vagy K9 lehet, szintén ezidőtájt a Duna-kapu tér környékén, illetve Révfaluban találkozok vele.

Infókat köszöntem, napsütéses szép napot!
Kalevka facebookra
De nem minden módszert ismersz!
az igaz..de már ismerem a módszereket,jó tanítóm voltál.
hívj ezentúl csak Bourne-nak
Ha akarnám rád állítanám valamelyik családtagot,és mindig tudnám hogy merre jársz! Te tudod a legjobban,hogy a család elől nem lehet elbújni!
még ha tudnád is hol lakunk, hiába keresel a napokban
Nem csak dh tartozik a családhoz,de tudom hol laktok,nem kell hogy gyere,van esélyem,mégpedig 100%!
dh külföldön,te nem tudod hol lakunk,én nem megyek hozzád..nyugodtan mondhatod,esélyed sincs megöletni
Ha elmondanám,meg kellene hogy ölesselek!

abból most megennék vagy harmincat
hol van ez?
Minek? Vagyis kinek?
Cserébe van palacsinta! Lekváros,kakaós,nutellás!
diétás kóla van?
Mi nem is azért megyünk,hanem motorozni! Amúgy nekünk is megvan a törzshelyünk,ahová be szoktunk menni. Világbajnok a házi sonkás,tejfölös,hagymás melegszendvics!