Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát,én arra biztos nem érek fel...délig melózok...
2-kor lessz mókus show
ha nem esik akkor én is bemegyek megnézni
Én holnap délután,ha nem esik...
motorkiállításra ki mikor akar menni?
amikor jöttem haza győrböl láttam a gedeont meg a dh-t motorozni
3 team azt nemtudom hogy mejik, de közel vagy hozzám
délutános vagy a héten?
...Gery, te szerencse fia vagy...ennyi balhé a jarddal.. ..

megsúgom, ezért lehet hajlítás nélkül is kicsit alakítani azokon a számokon és tök természetesen néz ki a dolog...és ha nem állít meg ki tudja , hogy ki vagy ?..senki...ha meg megállít, akkor is csak természetes kosznak néz ki a dolog...bukóban meg nyugodtan fotózzanak....

tavaly nyáron...a banai úti Mol kúthoz a múltkor fordulok be tankolni, de nem volt kedvem körforgalmazni, így bementem a banai úti kijárat felől, behajtani tilos tábla felől.. ...gurulok be szép óvatosan, nehogy vmi kocsi elüssön, erre két motoros jard ott áll a pihenőben és nagyban vigyorognak... ...melléjük érek, intek nekik, lestoppolnak, na gondoltam jön a duma..erre megkérdezi, te hol csináltattad az ülésedet, add már meg a csávó nevét !... ....mondtam nekik, hivatkozzanak a Gabinál(űléses-somotokárpit) Gomezre és tuti ad 10% kedvezményt, erre jó utat kívántak és elengedtek.... ...ez volt az első és utolsó rendőr storym..

Pince utca?..én?motorral?..ja tényleg, autópálya felől jöttem be..próbálgattam a beállításokat, az volt az első motoros nap.. ...bunkó voltam? nem intettem?(bocs) ..ált-ban szoktam, de néha asszonyt sem ismerem meg a szembe jövő kocsiban..
akaratgyenge vok... ...nem bírom abbahagyni a motorozást, így folytatom...
R4 Global B mászak 3TEAM
már megint a szájkaratés
Akkor Sherlock Holmes lesz a barátom ezen túl.
erre neked kell rájönnöd
ha zöld motor,hallani fogsz.ha fekete,akkor hallani fogsz egy szirénát utánam.na valahol ott leszek én
Jövőhéttől otthon leszek.Rengeteget fogok motorozni.Hol talállak meg?
Azt majd ne felejtsed el neki mondani,hogy ha a család szerzi a munkahelyet,le kell adni a fizetéséből!
keress meg
Srácok
Munkahelyet keresek.Bútorasztalos ,gipszkartonszerelő,de sok minden más is szóba jöhet.Akár az Audi is.Tud valaki segíteni?
neked is ingyen dolgozik
oda pénz is kell ám
akkor még azt is elmondom amiről nem tudok!
legközelebb is ezt a csajt küldjétek
Gondolhattam volna. Gyanús volt hogy fülig ért a szád!
pszt
Mi az hogy nem mondhatsz többet? Megint azt akarod hogy vallatásnak vessünk alá? Vagy élvezted te perverz állat?
ezt csak azért mondod mert nem láttad a 2012es tt-t!
terepváltó,diffizár,lada niva lengéscsillapitok.de erről nem mondhatok többet