Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ott leszel a szomszédba
a globálra minden hülyét odaraknak
én is ott leszek 6-tól 2-ig
valahol a v6 dízelen vagy a műhelybe
mit kell neked ott csinálni?
a láncfeszíttőre gondoltam
vegyél kétütemüt, ott nem volt még ijen gond
akkor intézd el hogy 8 óra 3 alatt leteljen!
Nekem mindenhez közöm van!
global engine, 4hengerest
de mi közöd hozzá?
Mi a pöcsömet csinálsz te ott?
csoki csütörtök reggel 6tól g1-en leszek.te?
azt mondtad szóljak
mondtam már h nem megyek oda,mert nem tetszett akkor sem amikor voltam,bár vannak azért jobb helyek
mert hol vagY?
a lánc tuti kilőve, a szeleppel meg nem tudom, csabciék fullra szétszedték ott a két hengernél a vezérlést és nem találtak semmi problémát, nem tudom hogy most mi van, mert összerakták de fizut meg még nem kaptam
milyen feszítőre gondolsz? mert a vezérműlánc feszítő automata ebbe, ha meg húzok egy kis gázt akkor sűrűbben csattog, de egy bizonyos fordulatnál már vagy nem hallom vagy elmúlik, ezt nem tudom
kalevnak üzenem kezdje el tanulni a nyelvet.neki is tetszene ez a közlekedés .és itt minden nap Csesznekezős idő van .sőt van egy jó kis szerpentin is
Ha csörgő susogó hang akkor lánc vagy láncvezető, ha cicergő,kopogó,csattogó, és fordulatra gyorsul vagy erősödik vagy ilyesmi akkor az szelep.Ha egyik sem akkor hallani kell.
Automata! Nem tudsz húzni!
Barátom apósának ilyen van
Barátom apósának zr7 van
lehet hogy csak megkéne huzni a feszíttőt
amikor túráztatod meg visszaengeded a gázt akkor jobban zörög?
most cseréltem bent, februárban, de a hang valahonnan fentről jön a két henger közötti rész felöl
olajat mikor cseréltél?
meg mijet raktál bele?
töltéstaván is van jó szerelő
haverom mindíg oda megy
nem tom valami hülye hangot ad, szét szedték a vezérlést de nem tudják mi baja lehet, el akarom vinni más szerelőkhöz is hallgassák meg hátha valaki tud valamit mondani, bár még nem tom hol vannak a más szerelők
mér van a csabcinál a motorod?
már megin szar?
te meg most nézem,elfogyott a sampon meg a szivacs,azt is hozz amikor jössz lemosni,más dolgod most úgy sincs