Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nem ojan nagy mint tegnap meg tegnapelőtt
tese akarsz menni?
most? szél van csoki
május 22 fertőszentmiklóson lessz sár gyorsulás
oda mennyél el
nem megyünk ki csesznekre motorozni most?
nem baj
akkor lessz a nyulas felvonulás is
neked is így kéne köszörülni!
gondolj bele ha nem köszörülnél lehet bezárna a vagongyár!
de szerencsére még nincs tervben
A februári és a márciusi tervet is túlteljesítettem! Sikerült 117%-ot teljesítenünk a sándorral! Mert a sándor csak hegeszt és hegeszt és hegeszt és hegeszt és hegeszt és hegeszt és ........
ahhoz legalább 120%ot kell csinálnod Sanyival!
Az kivan zárva! Akkor majd veszek szuperlotyó kereket,aztán azzal megyek az erdőbe!
lehet lebetonozzák addigra az erdőket
Ez mondjuk igaz! Meglátjuk,de én szerintem inkább motorozok!
tavaly se volt közünk hozzá,mégis ott ültünk a nézők (5 ember ) között
És ehhez nekem mi közöm? Nem fogok gyorsulni (hacsak nem lesz sárgyorsulás),nem tudok stuntolni,egykerekezni,nem vagyok kaszkadőr.Nincs a motoromon mélynyomó,és még rally autóm sincs.
Az meg hogy valami 0,9 másodperc alatt gyorsul 100-ra,pont leszarom.
Gyorsulási verseny… 9 autó, 8 motorkategória, az év első küzdelme a Rábaringen… A versennyel kapcsolatos információkat, szabályokat, kategóriákat a “versenyzőknek” menüpont alatt találhattok!
- Dragok háborúja… több darab, ezer lóerő feletti Dragster autó! Magyarország és környező ország leggyorsabb, leghangosabb autói…
Elhiszed, hogy 0,9 másodperc alatt gyorsul fel 100km/h sebességre egy autó? Jobb ha felkészülsz… mert nálunk ilyet is látni fogsz…
- Stunt Show… több motoros kaszkadőr az aszfaltcsíkon, elkápráztatva minket szebbnél szebb és örült, látványos mutatványaikkal…Figyelem, a versenyen bemutatott akrobata mutatványokat, otthon, utcán senki, semmiképpen ne próbálja utánozni! Ezt látnod kell…
A szabályzatról, versenykiírásról nemsokára bővebb infókat is találtok az oldalunkon…
- DB drag…azaz hangnyomásverseny! 3 kategóriában mérhetitek össze, hangtechnikátok erejét…
Egy mélynyomó, két mélynyomó illetve extreem kategória… Ezekbe nevezhettek! Nevezési díj: 1000Ft.
- Rally bemutató… Több rally autó is megmutatja, milyen is az igazi rally-zás…Söt, be is ülhetsz egy-egy gépbe, természetesen képzett versenyző mellé…
-Szlalom verseny… Erre a versenyre bárki benevezhet a szabályok elsajátítása után. Több kateória!
Mert mi lesz ott?
Lyimmy!Lyimmy jelentkezz.ápr 24 rába(nem vagongyár ) ring-re elgyere?
Esetleg hozhatnátok is . . .
Mostmáá mindegy,megyünk azt kész!
Ki mondta, hogy nekem van?
Már a kapu előtt állok! Nyissadmárkifelé!
Mindjárt jobban hangzik .
Akkor egy sört, esetleg?

Amúgy szép jó napot Mindenkinek!
Húúú ,de meghalt a fórum.Mindenki motorozik?