Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100%-ba a te motoroddal foglalkozik
meg is érdemled, száguldozol összevissza...
hali Csanakon tudom ajánlani a CSabci motorklinikát, foglalkoznak 90% os gumikkal, a bolti ár töredékéért...
multkor láttam valami szürke rendőrautót
nem tudom mi volt, lehet hogy astra
elég sokan
Pedig van nekik már olyan trafijuk,amivel tudnak menet közben mérni. Rohadt fasz sunyi köcsögök. Aztán akkor még pofátlanul megmagyarázzák,hogy ennek nem ám a pénzlehúzás a lényege,hanem a megelőzés! Akkor mi a kurva anyjáért bújik el a tujasor mögé?Köcsögök!
sedan volt V. széria.. 2002 körüli.. kb
vagy legközelebb indulj el előbb
a fehér seat toledo (vagy leon) is kint volt a fehérvári felüljárónál a szokásos helyen,de azt szoktam nézni.azzal nincs baj,de menet közben szemétség lenne.
Melyik fajta passat? Meg van nekik egy arany barna octavia is. meg ritkán egy fehér transporter.
hát ha az volt akire gondolsz,akkor nekem annyi.
reméljük nem.most már tuti h blokkolo lesz a következő beruházásom.eddig halogattam
menet közben még nem láttam :D Én a passatnál lepődtem meg, mert új játékos volt.. remélem nem kapok egy célfotót a családi autóval
ne basszál fel
menet közben látta már valaki mérni?az nagyon csúnya akkor
Kertvárosnál szoktam látni a szőr vinszenttől parkolójától4-5 méterre trafizni. Meg van egy fekete passat is.........

mondjuk ezt elfelejtette mondani az emberem
jóhogy nem.az érdekes is lett volna ha utólag tetszik.bár maga a garda-tó pl nem rossz
meg vannak jó dolgok,de összességében sehol nincs franciaországhoz,hogy ne menjek messzire.
valaki tud szürke g astráról hogy rendőr győrben?
sziasztok,

melyik barázdabillegetőt-cseróki vitézt lökte be a szél az árokba (apósom előtt) a hétvégén , a csibetelep utáni kanyarban?

akkora szélben motorozni...
sziasztok! nemrég költöztem Győrbe. tudnátok ajánlani megbízható motorszerelőt, szervízet? Olajcsere és új akksi+ új gumi kellene a ZX12-re. Köszi
Innen is mindenki ajudiban melózik?
Kivéve ha Rotax blokkos!
"akkor sem amikor voltam" mert nem tetszett akkor sem amikor nem voltál ott?
itthon
a 2 ütemünél olcsóbban jön ki egy nagygenerál
crossmotort is azért vesznek sokan 2 ütemüt mer olcsóbban felújítják
dugó, gyürü, csapszeg, hajtókar esetleg csapágyak és ojan mint ujkorába
4 ütemünél meg inkább a vezérlés részét kell javítgatni
kösz csoki, remek tanács