Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fékbetétre is mondhatnál árat. Első,hátsó!
rendben
KTM 525 EXC. 2005 évjárat.

Ja meg hozhatnál majd nekem egy kuplung kart,meg egy fék kart.
mihez kell fékbetét?
Kérj árajánlatot!
Felejtsd el! Kutyafaszra se való!
Halihó Hölgyek és Urak!
Nem tudja valaki, hogy Győrben hol lehet ferodoloztatni fékbetétet?
Tudom, hogy keményebb lesz, mintha veszek újat, de a tárcsát is negyed annyiból le tudom gyártatni helyben, ezért nem baj, ha kopik.
nekem úgy rémlik ha lejár akkor nem kell fizetned viszont ha előbb akarod akkor kell
nekem azt mondták még mikor kivonattam hogy a vissza helyezésért nem kell fizetni nem így van?
ápr. 28.án helyeződne vissza magától, de 10.-e után akarom vissza rakatni, mész holnap bme-s gurulásra?
Megkötöd a biztosítást aztán ocsmány iroda a szerződéssel ,fizetsz azt ennyi zsenikém!
előbb visszarakod mint amit tegnap mondtál?
ha kivan vonva a moci ideiglenesen a forgalomból de nem akarom megvárni még magától vissza rakják, mi a menete annak hogy vissza rakassam?
na, mentem ma egy karikat , holnap meg vhiszen reggel műszakira... remélem sikerül....:-) Aztán onnatol nincs megállás
Ma volt a igazi szezonkezdés.A szél ellenére,nagyon jóóóó volt.3 helyen is mértek a 82-esen.
Hát telefonszáma sincs meg semmi ugyhogy ezt ugy tudod csak megoldani ha megbeszéljük hogy csanakon találkozunk azt oda megyünk vagy ide hozod hozzám énis ugyis járok hozzá! amugy mübörrel 5-6 ezer forint, de nagyon szép!
Köszi Ákos! Esetleg egy elérhetőséget tudnál adni hozzá?
Oké köszi szépen!
És mindenkinek aki segített
Csanakon tudok jó és olcsó kárpitost! mivel csanaki vagyok, szoljon akinek kell !
értem de látom más galériáknál ,hogy képhez szólnak hozzá és kirakja az előnézethez is na mindegy azért köszönöm.
Hát a galériához kell hozzá szólni nem a képhez
helló. Nem ebbe a topicba való kérdés de itt van élet most. Annyi a kérdés hogy feltettem egy galériát és nem rakja ki a hozzászólásokat csak ha képre megyek mit kell állítani hogy kirakja mikor csak előnézetbe vannak a képek?
Kónyban van egy. Nagyon ügyesen dolgozik. Ha hozod az anyagot, 4000körüli árban megcsinálja. Mintát is varr bele, szóval ügyes. Csak sokszor szomjas, de ez már az ő dolga
öcsémnek csanakon csinálta egy maszek kárpitos
majd megkérdezem a pontos elérhetőségét
Majd azt eldöntöm!:)
Ha minden igaz, pénteken meglesz a műszakim, és már gurulok is...