Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fagyizót,sütizőt kerestem
Kalev, szombaton délután láttalak cseszneken. Miért álltál meg minden kanyar után a pihenőben?
mezőörs,kisbér,bszombathely,réde.összesen 52-53km
szerintem felétek sem igazán rövidebb,ráadásul semmiképpen nem jobb
Dzsúlió, annak a babettának a törött kormánya többet ér, mint az összes motorod :)
Amúgy egyben van, nem tudtam meghajtani a lemezt, de kéne már az új cső. Ma mentem vele 66-ot, de úgy kívánná a nem létező következő fokozatot, mint az ifa induláskor üresen országúton a kettest :)
vagy ha átjössz mezöörsre akkor tovább mész bársonyosra onnan bakonyszombathely és rédén átmész a 82-esre
Ja amúgy én is azon lepődtem meg , hogy nem is volt olyan vészes ennyi idő után újra motorozni , mármint , hogy nem éreztem úgy mintha évek óta nem ültem volna motoron . Szóval tök jó volt na !
nekem ithonrol csesznek pont 25km
te meg 20-22-re laksz tőlem
az nem lehet több 100-nál
Vp-be nem kocsival voltam most .Kakasd meg nagyon jó volt...de hát te ezt nem tudhatod,engem meg nem érdekel .te meg elmotorozod az összes benzined oszt az óvodásokra meg mán nem jut .délben nem engem keltett fel a hívás hanem szulejmánt ...engem 10kor zavart ki az ágyból
ja hát aki pápára meg veszprémbe meg kakasdra jár autóval..
nem csoda h nem ér rá
meg akit délben kelt fel a telefonhívás..
de én sem hívlak ezentúl .eddig ahányszor kérdeztem egyik sem volt jó
nem hívtalak
akkor szakaggyá meg.nem megyek veled sehova
arra szoktam menni,105+ahányat körözök ott
de ha átjössz rétalapon dülő uton akkor pont kijön belőle egy csesznek
az nem jó.a mostani tartós 80-90nel (mérföld) Baluékkal jól evett.
az nem baj.nem is kell akkorát .jövő héten úgy is hidegebb lesz.majd elmegyünk sütizni valahova
100km-t
egy csesznek nem jön ki belőle
remélem elmegy mert akkor tudunk menni jövő héten is
8 liter benzinért
vagy legyen 3000ft
Szombat éjjel meló, uh vasárnap kóma van. De hallod, ettől is kifáradtam mint állat. Ergo a bakony még odébb van.
Na,akkor vasárnap elviszlek oda,ahol a nagytőggyel voltál,azt is megmászhatod!
konzultálnunk kell majd
De a több az a PVC!
már nincs meg
akkor mostmár mehetsz a bakonyba is motorozni