Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az a GP? Gumi Pénisz ?
ez visszarezgőrugós .ilyen van a GP-ben is
fétüdejű csak a Jimmynek meg az asszonyának szabad (mert máshogy nem ismer meg ).akkor nem hívnám fel a figyelmedet egy bizonyos videóra
JAAAA .. azzt hittem be kell rántani mint egy poketbájkot..

de ugye ez kardános? vagy szíjas?
ez is berúgós.csak a másik oldalon van
én megyek veled hátul ha ez a bajod meg sztem kalev is, ez nem arról szól hogy sietni kéne...
CSabci....
akkor eléggé lazán megúsztad hallod sokkal rosszabbul is kijöhettél volna belőle
nekem, úgy néz ki jövőhéten már kész lesz a motor és remélem csütörtökön, pénteken vagy legalább a hétvégén mehetek is már vele
NEM nem hála a jó Istennek letudtam fékezni annyira hogy komoly baj ne legyen. a kocsinak semmi baja nem lett csak összegumiztam a lökösét viszont én elborultam miután vissza lökött. A villaszáram sérült meg kicsit de azt kijavítják nekem (holnap küldöm postán, futóműszervízbe) meg egy fonótűnyi helyen ment horzsolodott le a festék a fejidom oldalán hogy eldöltem vele.
Remélem jövöhét után kész lesz és indul a party!
tuti szászuszonöcsi hát oilyan kipufogó van rajta mint egy emzén.. nekem már volt emzém .. kettő is.. meg egy zündapp amikor berúgtam akkor részeg voltam na d e amikr indítani akartam a berúgókarral és visszakűtödd egyet na akkor volt az első holdraszállás


hazudtam


végig.
ne nagyold el. 50-es csak igy állva nem szeret menni ilyenkor pihen
ez százhuszonötös? menyit megy ha ÁLL?
hozzád meg már bekötött szemmel is odatalálok féltüdejű
de csak tőlünk,a 19esről nem
nekem tökéletes az én szerelőm is .nagyon jó árban dolgozik ...nekem
én viszont tudom....és Jimmy is
de ha kellene,tudom hol laksz
az meg kivan zárva h te tudod h én hol
komolyabb hozzáfűzést nem szeretnék ehhez
mit kell teleszemetelni a topicot?
Nacsakazéééééééééé!
egy kis dekor
nem is bántalak
Nekem nem is volt!
nem azér hogy megszóljam a csapatot de 4 oldalt olvastam vissza
elment az eszetek?
akkor nem vonulok fel vagy később indulok
egy nagyon titkos bevetésen vagyok!