Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

errő beszélek

amúgy ha nem akarsz 50 colos (127cm) tévét venni meg Blu-ray lejátszót, akkor bőven jó lesz a HD-Ready is .

"Bár hamarosan kaphatók lesznek a boltokban, nem tűnnek túl optimális vételnek a 32 colos, vagyis 81 centiméteres képátlójú Full HD-s készülékek. Ahhoz ugyanis, hogy az ezek által biztosított képminőségbeli fölényt kihasználja a néző, nagyon közel kell ülni a képernyőhöz. Normál felhasználási mód mellett jobb üzlet lehet egy kisebb felbontású, de nagyobb tévére érdemesebb lehet beruházni, hiszen a televíziót tipikusan távolabbról nézi az ember, mint mondjuk egy monitort."
Mellek vannak hozzá!
Ja........ akkor azt is be tudjuk szerezni, szállítási határidő max egy hét.
Na akkor lesz Led tévé
ja bocs! Punci leírás! Ez az eszköz bizonyos probléma feltárásra kel mikor pl. az index BELEVER a kartelba és emiatt a ködlámpa relé elgörbül!Érted?
én tökéletesen értek a 28noedeg-hez!
Az meg mi?
Mér a puncit se látod mindig még is megtalálod!
és ezen te csodálkozol ?te is képzett lennél 'gninuutogo bor'-hoz
DH milyen képzett vagy HD-ből
"teljes HD-felbontást biztosító tévére csak akkor érdemes beruházni, ha a vásárló rendelkezik ezt kiszolgálni képes műsorforrással, például Blu-ray-lejátszóval."
és így szerelsz?
de nekem olyan a látásom mint a vakondé és olyan a hallásom mint a sasnak! Vagy fordítva?
Zseniális a fel fedezés!Ja a pasi elismerte a hülyeségét.
"A táblázatból kiolvasható, hogy a teljes HD-felbontás előnye 50 colos, azaz 127 centis képernyők esetében jön ki leginkább, de még ekkor sem szabad két méternél messzebb ülni a készüléktől ahhoz, hogy valóban minden részletet maradéktalanul lásson egy átlagos látási képességekkel bíró néző."

olvasd ezt el.
hát szerencsére jól szellőző verseny kesztyűm van,ami tudod mennyit ér a hideg ellen?
a különbséget sajnos nem tudom, de az azonosságot igen:
Az pedig a "HD"
Próbáltad kesztyűben?
akkor csütörtökön sem lesz probléma
Helló pancser banda!Most állok Tv vásárlás elött és olyan kérdésem lenne mi a különbség a Full HD és a HD Ready között? Én egyáltalán nem értek hozzá azért kérdem ,de az a gondom ,hogy ugyan abban árfekvésben a Ready-s többet tud és nekem annak a képe is tetszik.
nem fagytam össze-vissza,de a másik gépen van markolatfűtés,ezen meg nincs,és az hiányzott
a végén már egész karbol húztam a kuplungot mert az ujjam nem mozgott
megfagyott?d
0 fok,nem plexi mögé bújva, 50km és a hajam még mindig tart!
a kezem kicsit kihűlt
Fehér suzuki sx4 feketelistára.Ha legközelebb nem lesznek vele a kölykök,elbeszélgetünk