Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szólj ha nem tisztelik a familiát,még mindig nagy múltú végrehajtó hírében állok,elintézem
nana.a lófejbizniszről tessék leszállni
Ja ha muszáj lemegyek Szegedre is csak tankold kupakig a darazsat!
Vagy azt is nekem kell megcsinálni mint a motorod? Szólj nődnek nekem már van referenciám!
Na én ezért basztalak meg mert legény ember vagy! Úgy hogy ku.... gyorsan csinálj gyereket!
na iszok egy sört!
Fogjad vissza a lovakat öccsi!
"Geri ablak" az a konkurencia.
Az én cégem neve:
KURVAKIRÁLYULMEGY A BÓÓT" Gmbh. Győr
Különben meg mit érdekel téged mim van?!
Ingyen fogod megkapni a vasalatot kis csömör. De azt is csak azért, hogy ne éhezzen a kisgyerkőcöd, mert ő legalább megérdemli.
Legény ember lennél, kibaszottuzl megvágnálak...
Uhho úgy beszélj velem, hogyha nem kell a féltégla az üvegen át az ágyadba a lófej vakker!
Amúgy csókullak fullos buzi.
Különben nekem is le kell baszni téged!Egy szóval sem mondtad ,hogy ablakos céged van kis köcsög! Megyek ma a Tescoba erre ott vigyorog szembe velem egy gagyi tábla "Geri ablak" ,de anyira gagyi volt , mondom ez csak te lehetsz!
Majd pont téged ismerlek meg mi kis csömény!
Te gyerek!

Le kell, hogy baszalak. Ott parkolsz a Kardirex oldalába és baszol visszainteni!
Mivan vazze, már meg se ismersz?
Kis buzi....
A héten itthon vagyok,Jövőhéten meg délelőttös.
akkor csajokat akarok .legalább is ők is lesznek rajta.de majd úgy is tárgyalok veled mer lehet nem is kérem el.a héten délutános vagy gondolom .akkor jövő hét délelőtt
Inkább egy mázlista Pancser!
Akt fotókat nem csinálhatsz vele magadról mert kisül a kijelzője és valami horror filmet kezd elvetíteni! Persze ha csajokat akarsz vele akkor viheted sőt még kártyát is rakok bele ,hogy minél több férjen rá!
tőled inkább elkérném a fényképeződet ha odaadod .majd elmondom mire kéne
Ügyi vagy!
Én nagyon-nagyon le se szarlak!Akkor nekem duplán köszönd!
:)
;)
eladó hőn szeretett drágaságom ha esetleg érdekel valakit.

VFR 400
köszi még 1x mindenkinek akinek eszébe jutott,meg mindenkinek aki elfelejtette meg mindenkinek aki nem is ismer meg mindenkinek aki le se szarja
helló srác!Hú ma jól leszopattam magam! ,de azért meglett.
Csokiiiii!
Hívj fel!
Fontos, de nem tom a számod!
esetleg falon pókot?