Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi van 0,023cm farok? Felébredtél?Úgy is csak te tudsz felálni az ágyban az egyszemű nem!
jó reggelt van má bazz!
Jó reggelt neked is Gedeonkám!
Na jó éjt, üdv Esztinek.
Ha hazajössz Szögödrő, Gedivel már megoldottuk, hogy szépen lángoljon a 600ccm-es hykomatod.....
mit küzdöttünk vele, hogy amikor gyújtást adsz, még akkor ne robbanjon, csak 240 fölött....
Jaaa, a te robogód nem is megy annyival?
Akkor beállítjuk 160ra, hátha tud annyit.....
Roncsát?
Körbemotorozlak vele gyíktestű, pöcsorrú barátom.....
600ccm?
Az mi?
Az trabant méret nem?
1000 alatt nincs motor, csak kisfiúcskáknak....
diszkómotoros ledlámpás pöcsorrú barátom....
Amúgy mi a pálya?

Amit tudok:
Bogyoooopöcs-- minden pénzét elköltötte spary-s festékre, hogy összekenje a roncsát.

Gedike82Arcos-- érdeklődött a farkam mérete után, megírtam neki. Elmondása alapján Jimmy bá' örülne a kormányomnak, mert menne a cross "gép"-hez. Ha az gép. Még nem tom. Jimmy, ismerkedjünk össze má! Sör vhol Sztivánon?!

Dhkispöcs-- lakkozza a radiátort, de minek? Gyertyakulcsért sírt, de már megoldotta. A pancser.

Köszi a kérdést, velem minden fasza Szegeden vagyok most, itt délen már motoros idő van! BRUHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ

További szép estét minden kedves babettás motoros társamnak!
Az a farkam mérete cm-ben kifejezve....

Ti állatok!
Ezt szeretem, amikor ilyen kedvesek vagytok egymással....

GEGE...Nem tok menni, nincs ketyim....
Minden lém elment ebben a hónapban... sokba került a felújítás, meg bejöttek extrák is....
Jövő hónap 10.-én lesz lém legközelebb......
már rég nem röhögtem ijen jót itteni irásokon
igen,a flexbe már raktam csiszolókorongot,a fúróba pedig drótkefe fejet,ezek tényleg működtek
Még egy dolgot javasolnék, ill 2-t..
Smirgli vagy köszörűkorong....
lakkbenzin,sima benzin,aceton,tisztaszesz,pálinka(ezzel belülről próbáltam ),ultraderm,70fokos szappanos víz,higító nem viszi, még a nitrohigító állt a legközelebb.
asszem már csak pillanatragasztó oldószer maradt,de az meg nincs
tegnap megnéztem,annyira van hajlítva a tenyerem hogy egy korsó épp belefér,és megtartja,szóval nagy baj azért nincs
Van itthon egy bárdom ,az mindent visz!
Nitrohigító...
Vagy asszem a sima motorbenzin minden pillanatragasztót old...
Ha mégsem, akkor csak gyújts rá egy cigire....
extraerős pilllanatragasztót visz valamilyen oldószer kézről?lakkbenzin nem,az tuti
sósavat nem akarok használni
Köszi szépen
az hagyján,függönykarnist fúrok fel a plafonra,de mintha elkezdett volna ropogni a szerkezet
190 magas a kezed és 80 kiló ?amúgy elvileg a tenyeredet kell körbemérni és az alapján elvileg itt is meg tudod nézni.bár nekem XS-re jött ki viszont még az S-es is elég passzentos lett.uh szerintem leméred és 1el nagyobbat
Kesztyű ügyben tudna Valaki segíteni? Netről akarok rendelni, de mivel még nem volt, nem tudom melyik méret lenne a jó. 190-es magassággal és 80 köröli kilóval van Valaki aki megírná a kesztyűméretét? Köszi!
Figyú komolyra fordítva szót.Már régóta megakartam kérdezni ,hogy a neved után mi az a 0023 ? Az iq -d ?
Ja neked adtam egy kis piáért ,te meg örültél mint állat.Azt mondtad végre az asszony is örülni fog valaminek.
Csöcsök!
Mindenkibekaphatja!
Gedi!
Gyereket már nem tudsz csinálni, mert elittad a farkad. Amúgy is kicsi! Láttam! Jajjj most lebuktm!
Na puszi mindenkinek, megyek lófejet vágni!
Nagy múltú végrehajtó.Vigyázz ki ne nyalja alólad a motorod a tehén!