Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van mindenből a gyáritól az gyári minőségin át az utángyártott ig.Nézze meg a srác mondja meg mi kell hozzá ő menyiért tud és ha gondolod szolsz megmondod az adatait és én is megmondom menyi az annyi.Ha délelőtt 10-11 ig rendelem van hogy az napra de legkésőbb másnapra megvannak a cuccok.Persze Áfa nélkül olcsóbb de csere garancia így is van rá ha mégsem stimmelne (eddig még nem fordult elő ha stimmeltek az adatok.) a cucc persze a hoz a csomagolást ne barmoljátok szét.
Figyu, holnap viszem szerelőhöz, megnézetem mi a gondja és nagyon hálás leszek, ha tudsz segíteni. Legolcsóbbat nem akarok venni, próbálkozok minőségit rakni bele...
Olajat cseréltél és szűrőt?
Nem tudom ,hogy érdekel-e ,de nekem 25% kedvezményem van minden cuccra.Mivel nem tudom az autód pontos adatit és azt sem pontosan mi a baja így csak tippeltem 16 benzinre és kombira ütöttem be 98-as Passat. Tájékoztató árak: gumi fékcső 1000-tól 7000-ig attol függ milyent akarsz, féknyereg javító (hátsó) 2-3-4 ezer de a legdrágább 6300ft.Komplett féknyereg (első) 25000 ft.Ezekből jön le a 25% ezek persze csak tájékoztató jellegűek mert nem tudom a pontos adataidat.
Sziasztok!
2 eladó dzseki, ha valakit érdekel:

Mugen:
használt.(2szer) Új állapotban.
anyaga: vízálló textil.
kivehető bélés, kivehető váll, könyök és gerinc protektor. Karbőség és derékbőség állítható.
zárható szellőző nyílások a vállakon, a karokon és a háton.
kettő külső és egy belső zseb.
Méret: XXL, Karhossz: 62 cm, Vállszélesség: 55 cm, hossz (nyaktól az aljáig): 68 cm.
Boltiár: 19900 HUF
Ár: 16000 HUF

Tschul:
használt, újszerű állapotban. használati kopáson kívül nincs sérülése. Jobb oldali külső zseb zippzárjának huzókája leesett, de így is használható.
Perec nem volt benne.
anyaga: bőr.
kivehető bélés, kivehető váll, könyök és gerinc protektor. Derékbőség állítható.
Fényvisszaverő a háton és a mell részen.
kettő külső és egy belső zseb.
Méret: XL, Karhossz: 62 cm, Vállszélesség: 55 cm, hossz (nyaktól az aljáig): 66 cm.
Ár: 18000 HUF


érdeklődés: Küldj egy mailt az excatx@freemail.hu címre
Már olajat is cseréltem! Gedeon megoldotta nekem! Puszi érte!
Hát ez a baj...a motorra félretett lóvém elmegy a kocsimra... lóf...z lesz itt nem enduro...
Hííííííí az szívás ! 50 körül van hozzá egy munkahenger (hátra) előre több!
Az a baj,ha már le van gömbölyödve a bütykök éle,meg lehet baszni! Lehet vágni is még rajta,de az már akkor se az igazi.
ABS-es és 1998as évjárat benzines.
Ha valamelyik keréknél nyomta el valószínű igazad van és a munkahengerrel lehet a gond valamelyikben O gyűrű van ,de van olyan is amelyik fémesen tömít.Ha nem ABS-es és O gyűrűs akkor valószínűleg kapni hozzá javító készletet ez attól függ mikori a Passat ,de az is lehet ,hogy csak a fékcső gumi része ment meg.
Csak halkan megsúgom ,hogy bejáratos!
A karmantyú a fő fék hengerben van.
Te ingben meg ünneplősben nem feküdtem alá, mert sajnáltam a göncöm... szerintem a munkahengernél... én karmantyúra tippelek.
sikerült kiszedni az olajleeresztőt?
TELETONKOLOM MEGINT 700-zééééééér!
Jóvan ahdjad már, nem kell felfúrni, most bika!
Látod, mindent megtudtál csinálni, de ehhez kevés voltál, nekem meg cask 10 perc volt! Azért mégiscsak értenek vmihez a hondások mi!?
Arró beszéljél inkább mikor gurulunk má egyet!
Baszod azt csak két 5-ös csavar fogja fel! Na mejd erre jársz felfúrom hatosra.Gondolkodtam is ,hogy megcsinálom neked mert biztos állat leszel csórival ,de a menetek jók voltak hát hagytam.Csez meg az egy érzékeny műszer!
Tőbe, hason! De már minden fasza nyugi! Szidtalak is mint a szódás a .....
Komolyan mondom akkorát élveztem rajta! Jobb volt mint a hondán! Beszarás. Amikor nem volt honda vágytam rá, mostmeg. oooohohohohohohh.
Teletankoltam 700 forintért! ÉRTED BASZKI!?
Hol ment el a csőnél vagy a munkahengernél?
DE!
A darázs zümmög, a becci meg ordíííííííííííít!
Leszakadt a kipufogó! De már visszacasvaroztam! Nem bírta az ugartókat! LOL
jjaaja!
Pesten tanul!
Nekem meg ato nővére volt osztálytársam.
Azér a becci jobb mint a darázs nem?MONDOM NEM?A darázs az csak zümmög! de a BECI! Az a lóerő,az a nyomaték!Számokban ki sem fejezhető!
Na én is csak én építőmérnökön vagyok!
Neked is 165/félév?
Hpgy állsz a vizsgákkal?