Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért, hogy télen rá tudjam verni. :)
hehehehehehehehehehehe
csak ázsiaiakkal randizok
bár a -20%...
minek?kiállításra készülsz?
A gépem most upgradelve lesz. Megint egy kis apróságok. Helyzetjelző fény műszerfal világítás csere, fényezés itt ott, hogy aranyabb legyen... stb.
emmár igen komoly felhívás egy randira .kalev szerintem fogadd el.hátha kapunk 20%-ot a névjegykártyapapírhoz
jan 24-én szabadhegyen leszek,meg a józsef attila közepe körül van egy elektromossággal,villamossággal foglalkozó üzlet.
ha tudod melyikről beszélek,akkor ahhoz képest mond merre menjek
gyerebe papirt venni :) vigyek bukot?
arra sokat szoktam járni
kitartás Sweetheart
józsef attilán egy papirboltba
hol dolgozol most?
győr elég nagy aranyom 2 után szabad vok ám....nem azért csak mondom..ill irom érted na mind1.....
megtalálsz majd győrben.
iiiiiiiigggggggeeeeeennnnnnnnn
szeretnél felülni a kawára,igaz?
Szolgálatra jelentkezem Úram! Mocira fel
Szakosztály jelentkezz brékó brékó
Sztem a gyirmótira és az abdaira is kevés lesz a DT50... meg hát az a motor nem kifejezetten krosszpályára való...
Arról fingom sincs hogy bírja-e. Az enyém bírja,bár az nem 50-es!

Ami a képen van pálya,az inkább cross pálya,nem hinném hogy élveznéd 50-es motorral. Inkább az erdőben lévő utakat ajánlom.
Szia! Erről a pályáról kaptam infót, egy keveset, és arról is hogy Az abdai egy csávóé. :D De mivel most szervízbe van a motor, ezért nem tudok kimenni megnézni. Szóval csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy milyen a pálya. Na meg persze hogy az 50-es bírja-e....
Erre nem válaszoltunk már neked?
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne (még mindig) hogy milyen enduro, vagy krossz pálya merre van Győr közelében? Egy kedves kolléga mutatta ezt a pályát. Hallottam Gyirmóti pályáról is és Abdairól is. Esetleg tapasztalatok, vélemények? Előre is köszi mindennek.
Szombaton jöhetől!Bármikor.Mongyuk reggel 6 úgy is koránkelő vagy.
ja a Serranot
azt az óbudait
melyik Don-t?