Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz. És így még rövidebb az út is: M1 autópálya-Rábameder-Crosspálya.
Ki mondta, h víz alatt nem lehet?
Csak igyekezz, mert ma láttam, hogy már igen csak emelkedik a Rába vízszintje
R.Patona Koroncó felé vezető út. Átmész a Rába-hídon és balra a folyó és a töltés között. Technikás kis pálya szerintem. Helyi arcok csinálták.
Na mentem babettázni! :)
50000-ből kijön pár tank benya!
csááááááááááááááááááááááááááááááááá
Szia yahzee! Pontosan merre is van? :) Lassan kész a Dt, és kinéznék a környékre, rossz idő ide vagy oda.
2 milla? Húúúúúúúúú bakkar, akkor még jössz 50 000 -el!
Na ezt most nem értem! A szerződést megkötötted valahol egyébként nem tudtad volna átíratni.Amikor megkötötted a jelenleg szüneteltetett biztosításodat akkor fogsz tudni váltani!
Esetleg Rábapatonán van "kisebb" pálya, ott a mandínereket tudod gyakorolni.
Él el sem hiszem, berugtam a vasat és még ma is megy! Döbbenet!
nem 1 millás! 2milláért vettem. Vagyis közösen az Erstével! most tartok ott hogy enyém a 75%-a.
De mondjuk most meg már nem ér 2. Igaz igaz bakker!
Megtudod csinálni?!
Rende' van főnök!
de hát hogy váltottam volna ha nem is fizetekrá semmit? hogy fizettem volna be máshol az első részt ?
Szerintem ha először bejárod a környékbeli böldutakat meg töltéseket az bőven megteszi.Menyél ki a Rába parthoz (Covalter) ki visz egészen Rábapatonáig.Igaz van ott egy szakasz ami környezet védelmi terület de a töltés tudtommal nem az.Na arra lehet eszetlenkedni.Mi is arra jártunk még a sámsonos meg az Emzés korszakunkban.
Gerikém!Mit szólnál egy kis tuninghoz a http://youtu.be/-DQ7Y435md0 tuning[/L]
A cuccost meg majd megmutyizom neked oszt BERAKOM neked !Nem mondom menyiért mert akkor mindenki hozzám jönne.
Öreg akinek több mint 1 millás gépe van gondoltam azt le lehet húzni!Nézd már el egy ilyen öreg szakadt FZR tulajnak! Azt nem mondtam ,hogy a Hondásoknak + 50% felár.Bocs nem kérdezted!Ja és a belsejét ne is nézd mer üres!
Akkor erre rákúrtál mert vissza kell menned.Csak az évfordulódon tudsz váltani.Ugyan is most nem megszüntetted csak szünetelteted a biztosításodat.
ha most kivan vonva a forgalomból a moci,és ugye nincs rajta biztosítás, újra kötnöm kell rá? tehát mind1 hol kötöm meg újra vagy oda kell mennem ahol a kivonás elött voltam? mert most nézegettem ilyen biztosítás kalkulátorba hogy mennyit fizetnék hol K&h voltam kivonás elött, de most ha bankkártyával fizetem az allianznak akkor 10.000ft al kevesebb az éves díjam
Hát nemtudom melyik a rosszabb...

legalább nem a pláza előtt gyülekezünk a motoron támaszkodva
A világból kiüldöztök a fagyikázással, sütikézéssel .

Langyibangyi motorosok...
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááá
remélem idénre nem emelkedtek a gombóc árak