Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na átmegyek most egy cigire!
Meg hát Gerykém.
Mellesleg szombat éjjel értem haza, és holnap megyek is vissza Pécsre..
Te is néha átdughatnád azt a kis pattanásos orcád, mondjuk 1 cigire.
Ha jövök haza a hét végén, (ha jövök) hívlak.
A kiscsávó meg jól van hát
Már vár, hogy megharcoljatok...
CSá
nem tetszik a fagyizás ?nem hinném h lesz felvételi mert nincs jelentkező ...mindenki papírkutya
használt nekem is van
minden nap egy felvételi.
és fagyizás alatt itt a fórumban minden olyan dolgot értünk aminél több idő a program része mint a motorozás
Az mit takar? Fagyizás baszki - 10000000 fokba! okos.
Na holnap lesz a felvételi, tényleg!?
Amúgy van használt NGK gyertyám ha kell.....
holnap valaki egy komoly motorostudást igénylő délutánra (fagyi) csatlakozna?
na már van 3 emberem,de csak 2 gyertya .akkor kizárásos alapon valaki megveszi nekem.azt ti eldönthetitek h ki .akkor majd szólok valakinek ha ott tartok
Bogybazze! Kikészülök tőled. Elmész hawaiira egy hétre azt hazaesel, meg se kérdezed, hogy mi a lófasz van, pedig 100m lakom, itt meg informálóccc. Lófasz se volt, pláne nem neked kis pöcs!
Amúgy?!
Kisgyerek mögvan?
Szerencsétlen! Ubularcú kisdiák! Há átmegyek ozt kicserélem. Horneten 17 perc a 4 gyertyacsere. Proffra fejlesztettem a nőgyógyász technolódzsit.
Van gyertyakulcsom bibibibibibi
Az égvilágon semmi!
Sziasztok.
Mellesleg mostanság volt valami érdekes?
Kawaszari
há én aztat nem tudhatom
de az akkor már csak 3 ütem
Akkor te nem is benzinnel jársz,hanem faszénnel! Nyáron beindítod a motorodat,aztán átmegy az összes szomszéd,mert azt hiszi grilleztek!
Talán mert nem 21 es a gyertya.
a kutakon 10l benya mellé szoktam venni egy kb 1kg grillszenet,az segíti az égést
Na jó,de neked nem motorod van,hanem kawaszarid! Csodálom hogy nem fa tüzelésű!
gyertya nélkül is lehet menni,én pl a tankban már begyújtom rendszeresen a benyát,így mire a hengerhez ér nem kell küszködni vele
Van bicska is,bele faragjuk! Vagy ha esetleg megolvasztanánk és bele csepegtetnénk?
ja engem is felidegelt
nekem csak mécses van de az nem fér bele
most,csak ez az msn szenved valami letöltésselm,aztán nem akar beengedni
Gyertyát is tudok adni! Van sima,meg Csatkai szentült!
lehet megpróbálkozok vele .ha szereztem gyertyát akkor megkereslek.remélem az bele fog menni.fasznak kellett ennyire belesüllyeszteni .meg ilyen kicsi lyukat tenni