Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látod vissza kerülnek a régi arcok jön a meleg lassan, szal lehet is menni fagyizni
'reggelt .
Most látom gixerina is visszatért?
Csak nem kerülnek elő a régi arcok?
Azért mondtam,hogy először az erdőbe menjél,és ne a cross pályára. Olyan meg nem nagyon van hogy kisebb pálya. Mindegyik egyforma kb.

A Likócsi erdőbe biztos nem hívnak rád senkit. Én is szoktam ott menni elég gyakran,de még sosem láttam rendőrt vagy erdészt. Ha meg látsz,el kell hajtani előle,és kész!

Olyan hely meg nem nagyon van a környékben,ahol hivatalosan tudsz motorozni az erdőben. Itt megtudod nézni,hogy hol vannak a természetvédelmi területek!
Sziasztok! Én maximum ilyenre gondoltam a kroszosabb kis dt-vel.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Ahogy elnézem birogatja, de én most mennék először egy Dt-vel, szóval nem egyből krossz ugartóra mennék. :D De ha lenne a pályát, amin küldtetek, kisebb azt szívesen kipróbálnám. És, hogy el ne felejtsétek miről is lennek szó.
Mennék szívesen erdőbe, de szinte egy hely sincs ahol ne kellene félnem, hogy mikor és kik hívnak rám rendőröket. :S
te buta lotyó...
értem akkor egy bunko kis geci vagy...szemétláda...
jaaaaa .erről .itt mi most utáljuk egymást.ezt beszéltük meg ...te nyomi
pápá jo tentét!
Jó éjT!
sztem ezen már túl vagyunk...nyomikám
Pocoknak tényleg nagyon jó a fara, csak nekem egy picit pici.
No para, ismer!
Csak túl kíváncsi, de majd egyszer megismer mindenkit! Ahogy én is.
Na, menek Fábrit nézni!
Jó éjt!
bizonyítékot kérek nem ígéretet
o-o ellnézést kérek bocsi....nem gondoltam h baj lehetne belőle csak érdeklődtem... amugy HMM Vikéknek télleg nagyon jo a hátsófele Gerinének üzenem no para
Sztem a fenekedről előbb megismertelek volna!
Ramirez csajával is így van ez. hehe.
Asszonynak meg utána magyarázkodhattam, hát őőőőő....
És akkor mondom neki MOTOROScsaj!
Na akkor megnyugi, mert ő is benyatyúk. De majdnem balhé volt.
tudod h csak szeretetből irom
hogyne emlékeznék én akkor is emlékeztem amugy no para megszoktam h csak a hátsóülésen vagyok felismerhető de nem lesz ez mindig így.....
kegyetlen vagy
Hello forróboros casjszi! Megismersz még?! Én alig tudtam ott hova tenni a dolgot, de azt utána! Sorry.
éljen elég könnyen ment....a profizmus....
Ma átvettem régi új gépemet.
Le a kalappal GEDEON82 előtt kívülről jól néz ki.
Belülről meg nem nézem elhiszem, hogy fasza mert sokba került.
De azért hogy mennyire lehúzzák ott a Hondásokat.
(Bocs Gerikém)
Amúgy sikerült a vételára ráköltenem, most kétszer annyiba kerül mint régen. Felértékelődött igazi hosszútávú befektetés.
Itthon kipróbáltam, hát bakker levisz a szél! 7 végén megvan mivel fogok mocizni a Honda helyett!
neked csak +20% ért öcsibogggyóóó
kielégítettél
mellete van egy emeletes ház az mellett szóval 1házal arréb :D a kawasakitol meg olyan 4re a templom felé :D ez elég kielégítő volt :D