Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről a gumiról tud Valaki tapasztalat alapján véleményt mondani?

http://www.r17.hu/index.php?pa...
Csak hülyültem, senki nem fog szólni érte. Anno én is kijártam a détével... kb olyan mint 1 gokart pálya, csak homokból, meg döntött kanyarokkal. El lehet játszani ott...
Így átlagba, hogy kell-e. :D A koroncóira kimennék, csak mondtátok hogy helyi arcok csinálták, azért gondoltam hogy nem lehet csak úgy koptatni a pályát. :D Nagyon új vagyok ilyen téren. (Szóval nem haragudni a balf*sz kérdéseken)
Bocs skacok, egy kis OFF a mai nap vége felé:
Eladó HONDA NX650M (PAPÍRJAI MEGVANNAK)
1Million $ a belépőm és nekem kell fizetni...
Melyiknél?
Kell ott valamit fizetni a pályánál? Ha igen, mennyit és kinek?
Milyen benzin? Díííííííííííííízel babetta!
Vanbennevalami.
nézted benzin van benne?
Akkor gyere akkor gyere baszki!
Tanulok, uhho halkan dudáljá!
Jól van akkor kimegyek.Majd dudálok!
Ez az a pálya
Nem bászok ki veled! :)
Amúgy itthon vagyok!
A baj az, hogy már meleg volt a szekér, mert míg ketyegett felvettem a protektoros cuccokat, majd elszívtam egy cigit, majd elmentem a kocsmába vele, ott se állítottam le had zajongjon, majd hazafelére hagyott cserbe, csak járt, járt és ha gázt húztam ledobott, fulladt, de az alapjárat megmaradt.
Na csak akkor gyere ám ha ráérsz, nem akarlak ám ugráltatni, ráér ez május 1-ig. (bár jó lenne ha lenne egy saját mobil servizesem az országon belül)
Még kimegyek 1 óra mulva azt megint megnézem, beindítom, azt ha gond van majd akkor írok!
Egyébként ha indítás után csinálta Akkor a diagnózis: (ha még hideg a vas és gázt húzol hirtelen sok levegőt kap és azért fullad.Mivel a tablettának fix a szívatója és még a henger is szoros ez a jelenség elkerülhetetlen ,mert amint gázt adsz kiugrik a szívató és ömlik a levegő.Tanács indítsd el a sast várj egy keveset adott esetben pici gázzal tartsd az alapjáratot (ha szükséges) mert csak szívatóval nem fog olyan sokáig elketyegni mert mint mondottam fix a szívató (2 állása van be és ki) állítani nem tudsz.Na szóval kb fél percet vársz ezalatt sisak protektoros ruha csizma stb. aztán fel-fel pörgeted és ha oké már csapathatsz is ezt elég kb a napi első indításkor aztán utána oksalesz.
Ne baszálki velem mielőtt elvited vagy 30km tekeregtem vele semmi baja nem volt.Ha otthon vagy kimegyek megnézem meg bedobom neked a pofákat is a többit meg megoldom.Indítás után várni kell ám vele egy keveset míg kicsit melegszik mert szoros minden csávó!
Fail!

Na egy utolsó próba! ha ez lenne a pálya, tényleg jónak tűnik. :)
Siker! :D:D
butítsd le a képet és máris fel fogja töleni! :)
Valamiért nem csatolja a képeket. Na mindegy, szóval rábapatonán van egy rábaszer utca, Rábapatona legelején. Ott van egy híd, azon átmegyek patona felől és balra lent? Google-ba látok valami pálya szerű utat, de az nagyjából a hídtól 50-60 méterre van. Az lenne az?
(Ha koroncóról megyünk akkor a patonai úton végig és a híd előtt jobbra?)
"Jó hírek". Visszatérve a koroncó-rábapatona pályához, ez lenne az?
Sőt töltésen való motorozáson előbb kiakadnak, mintha tagúton csapatsz..
Azért arra figyeljél,hogy a töltésen se lehet motorozni,tehát ott sem kell megállni senkinek!
Gerikém egy diagnózis kéne!
Kézzzejjed e, elmentem most este csapatni a piroskával.
Bakker cserben hagyott!
Alapjárat van, de ha ráhúzok elkezd fulladni. Mi a lóf....asz baja van?
Jelentkezz brékó brékó.
Család meg kereshet, mert nincs egy árva buznyákom se! HÁHÁ
Na várj csak a család megtalál!