Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téli pokerparty képeden ATO oszt társam volt...
Győr SZE - MTK - Logisztika, távoktatás...
Hova jársz sulibA?
Basszus...egy katasztrófa ez a nap.
Passat Bakonyból hazafelé elengedte a fékolajat, fék nélkül 30cal jöttem hazáig. Éjjeles után alvás nélkül...kész.
Ennyit a motorvásárlásról. Suli, autó elviszi a lóvét...
Legjobb esetben is 100al kevesebb jut motorra márciusban...
Öccsééééééééééém!
GEDEON előtt le a kalappal! Király lett a gép!

Ma megmozgattam az egész gépparkot, akkorát motoroztam!
Felvettem a koszos melós cuccomat, megtankoltam a babettát, közbe kiengedtem az olajat, amíg kicsöpög elzúztam a babeccivel és toltam 18km-et.
Aztán hondába olajat be, bőrt fel, azt gyerünk 50km-es kiskör. Rajzoltam két maxkört, lehülyézett 6 barom, azt hazajöttem, és lemostam mindent. Főleg a beccit, mert elcrossoztam nagyszentjánosiikg!
BALU-nak meg fasz a fülébe! Legközelebb álljá má meg köszönni! Vagy nem ismered meg a beccit?!
De fasza volt ez a mai motorozás :D Bordó Hornet Óváron ;) Szép volt
Természetesen az ismerősöm motorszerelő és megfordult már a kezében 50-es quadtól az 1000-res gépekig minden. Nem tegnap kezdte. :)
Mielőtt megveszel egy motort, nézd meg a hengert, hogy volt-e járatva előtte. Ha vki üzemmeleg motorral akarja kipróbáltatni, ott vmi sántít... szintén tapasztalat.
MOTORszerelőhöz vidd... AUTÓszerelő kevés van olyan, aki ért a motorokhoz. Tapasztalat.
10 éve szerelő. Az Rg-t az apjával újjították fel, nagyon értenek, mellesleg még a suliban is motorszerelő szakon van. Nem az első motor ami nála köt ki. :)

A 'sose volt még ilyen', azt arra értette a kedves eladó, hogy nála nem fulladt le, nem indult nehezen... Kitolta is pikk-pakk ment is vele horgászni.
Maximum tanított...
Első gumikat meg 19es hátsókat tudok szerezni jó áron egyébként. Nem újak, de nincs bennük 500km se... pár ezer ft.
Ahogy a gedeon is mondta,olyan nagy baja nem lehet. Nem tudom kihez vitted,de érdemes olyannal csináltatni,aki már látott ilyet!
Na mert miért? Én nem megyek gyorsan!
Ahogy tanult kollégám is javasolta, mitas C10. Érdemes körülnézni az árakat,mert a mitas is elég drága lett!
A "sose volt ilyen" a motorra érted?Figyu ha nem biztos a dolgába inkább bele se kezdjen!Ez csak tanács nem akarok senkit leszólni ,de egy téves diagnózis és kuka az egész! Blokk meg biztos nem kell csak át kell nézni.Lehetséges problem : karbi,gyújtás (kár csak gyertya mert kinn hiába ad szikrát nyomás alatt már nem biztos) kipuf,esetleg főtengely szimering.A legrosszabb esetben átbasztak és le van harcolva a henger!
250 km-re utaztunk el a motorért. Győr- Heves, kisebb kitérővel. Az eladó a motorral jött ki, szóval már ott nem derült ki mennyire indul könnyen hidegbe. Természetesen mentem vele, ismerősöm is. Már akkor nem huzatta ki mert ugye """""bejáratós"""""
( ) Hazahoztuk, és másnap kivittem Bácsára, mert úgy tudtam van ott kisebb pálya. (Semmi nem maradt belőle.) Kicsit bohóckodtunk kis réten, meg töltésen, de a töltés közepén lefulladt. Benzin volt, minden volt, de nem indult. Mivel sötétedett haza kellett tolnom. Azóta nem indult, és egy hete egy szerelő ismerősömnél van, aki szerda-csütörtökre ígért teljes átnézést. Hívtam az emberkét, de 'ő nála sose volt ilyen'. Egyetlen egy dolog ami vigasztal, hogy jó áron vettem meg, és akár egy új blokkra is van még keret ha nagy a baj.
Olcsót. 50esről nem fog lekopni 2hét alatt. Mitas teljesen jó, nem fogod észrevenni a 10ezerrel drágább dunlop-nál vagy michelin-nél a különbséget.
Ha kész lesz, majd győzd utolérni Jimmyt
Amúgy amikor megvetted ezt a motort,nem próbáltad ki? Vagy akkor még jó volt?
Én mondtam ,hogy hülye szöveg a szoros dugó meg a bejáratás!
Szépen lassan érik a hátsó krossz gumim egy cserére. Milyet ajánlotok?
Szia! Mennék én, mennék... De a Dt-m most havernál van, mert valami van vele. 1. Be se akar indulni. 2. Ha beindul, akkor fél gázig húz, utána elszáll az erő. (Ez 1-1,5 óra motorozás után is így van.)
Szóval amint kész lesz, indulhat a hadjárat.
Délután megyek ki likócsra,ha gondolod gyere ki,aztán megmutatok egy-két utat.
Nekem most is metzeller van fent elöl,csak annak más a mintája!
Én konkrétan ezt a fajtát még nem használtam ,de metzelerem volt már és nekem tetszett!