Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joda mester is kiszáll! Bip!
Cigiztem!









Mindenkinek jó éjt, majd írjatok, ha van vmi felvonulás és odabuszozom.
csáááááááááááááááá
Szar ügy mert délelőttös vagyok a héten ergo 6-ra megyek.Vagy is akkor helyesbítek holnap délután lesz kész!
Akurva de drága lett!
Figgye! Holnap reggel hánykor kelsz mész e dolgozni, mert kb 8-kor indulok pestre és el tudom vinni Sztivánra!
Miccósz?
Figyú csávó még holnap valamit kezdek a nyergeddel ,hogy ne legyen ilyen leesős a huzat meg pakolok bele pár km-t ,hogy biszti ami biszti oszt koccanhatunk ha vissza tudsz hozni akár ki is vihetem mert most tele olajjal meg némi benzinnel aztán nem nagyon akarom döntögetni a csomagtartóba a gép cakkumpak 18000 ebből 10000 az alkatrész henger dugó,gyűrűk,csapszeg tűgörgő,rolnikészlet,kihajtás tengely csapágy,hátsókerékcsapágy és a kipufogó.
Cigizni mentem bakker, nem figyelsz!
Enyémet nem lehet, mert Győrújbaráton van az óra, tudod ami mindig boldog km-ereket számol.
Tesó meg smucik köcsög, ronyozik, hogy összetöröm az övét. Azt nem is tudom kinek van cascoja mert perecelt. hihihi.
De hol lesz a teszt? Tök jó mókának látszik.
Jaj van egy 5letem. Velveszem a bőrt, meg eljöttök mocival értem azt a tietekkel megcsinálom. Vagy Bogyoka motorja jó oda, mert akkor kilopom azt.
VAGY ADJON MÁR VKI EGY MOTORT!
Cigizek a pincébe ne sokat írogassatok addig!
mikor nem dolgozol?
rakjad össze a Horonytot mert csak azzal tudunk bevenni.kérd el tesódét.meg se látszik majd a különbség
És az enyémet menniért csináltad meg?
5-ből kihozd, adok mellé még egy szál sült kolbászt meg üdülési csekket Sztivánról Győrig.
Jan 25?! De most darabokba van a 20 ló feletti motorom.
Babettával mehetek?!
Hova kéne menni?
Várjá!
25 az mi? Szombat?
Beszéljetek má!
Na akkor kiszámolom!
ha ma van .. ...izé Hányadika van ma?
...akkor az szerda, bakker nem, az kedd!
Basszus az KEDD! Jóvan aznap csak dolgozom!
De picsába legalább 17:00-ig dolgozom.
Megőrülök! Mi a teszt ne csigázz!
Nézd bár a gazdája még nem tudja ,de azt a babit 8000ft vágtam teljesen rendbe henger le blokk szét ,össze vissza kerékcsapágyak,karbi szét ,1-2 csere,össze vissza,benya csap szintén, tank rozsda ment ,mosás.Láncok rendberakása a fékek szintén + 1-2 kábelcsere újrafűzés csatlakozások rendbetétele.Az alkatrészek ára 10000ft és most a gumik és a festés kivételével rendben!
nem akarok sokat költeni rá,de nem ingyenről beszélek.sokba van már,de megint van valami kis gebasz vele.majd megmutatom, lehet egyszer elviszem feléd
Hello, hallom ajándékba is adsza egy Bőrkabátot mellé!
Nagyon Zorallul nyomod!
Sértés volt ez a leírás bakker! Tuning meg vfr, meg pléhstésön.
Szállítás?! Mikor hol?
Tranzakció? Mikor hol?!
Mihez képest?A szervizekhez bőven az ingyenhez nem.
és olcsó vagy?
Ez kb. ez már a századik. Majd most fogok teljesen restaurálni még egyet.Ez csak javítva lett.
Oksa köszönöm most fizessem őket vagy ráérek egybe?
na és ha ilyen szakember vagy,megtudod-e csinálni ezt mégegy babettával?
Jan 25 13:00 mi a programod?
Ha ráérsz,jön a teszt
Eladóvá vált egy aszfalt szaggató vaddisznó!
Motor: fél bokszer
Köbméret:500 miliköb
Szelepek száma: 2T
váltó: triptonik (Honda VFR 1200 liszensz)
Sebességek: 1 , egy
Maximális végsebesség 450 Km/10 óra
Szín: Metálpiros
Leírás: Eladó "BRUTÁL SAS" márkájú motorkerékpár a fényképen látható KIFOGÁSTALAN állapotban!A felszereltsége:pályagumi megmacskásodott mintázattal,néha leeső tükörrel,aprókavics versenydob,markolatfűtés (ha fújod a kezed) ,ülésfűtés (ha meggyújtod) ,speciális halvány fényű világítás (kiváló látást biztosít nappal) elöl- hátul FÉK! Érd. : nem lehet! Irány ár 1 800 000 esetleg Hornet csere!
Illik rám a leírás, jelentkezhetek?
Elkészült a honlapunk: Győr és környéke óvodás kör.Készülőben van hozzá egy csapat.

Az ideális jelölt ismérvei:
-legyen hülye
-ne legyen szobamotoros (nincs sírás hogy:fáj a hajam,hideg van)
-legyen benne minden hülyeségben
-eljöjjön az legtöbb eseményre
-legyen aktív a csapatban
-20 lóerő feletti motorja legyen
-közúton is motorozzon

Célunk nem egy nagy motoros tábor létrehozása.Legyünk inkább kevesen,de összetartóak.Egy jó baráti társaság akik sokat ökörködnek,buliznak és számíthatnak egymásra.

A jelentkezőnek alkalmassági vizsgát kell tennie.A vizsgának két része van:értelmi szint felmérő,motorozási tudás felmérő.A feladatot a már aktív tagok találják ki és természetesen nekik is részt kell venniük benne

(a kockázatok és mellékhatások...a tévedés joga fenntartva)

kalev
dhfear
Ez má a fasza állapot! :)
Elvileg ma este kész is leszen.
na csáááááááááááááááááá, tanulnom kell vizsgára, ne zaklasssssssssssssatok!
ha olvasod akkor megvannak a hibakereső progik.szójjá mikor mennyek
meg én vagyok az IT-s is