Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg jó estét kecske fejek!
Van abból vékonyabb fajta kulcs. Adjak?
mikó este?
inkább tologatod .csapot még nem néztem meg.viszont ha szerzek gyertyát akkor jöhetnél kicserélni .én nem tudom ....mer nem fér bele a gyertyakulcs a lyukba
Te már megint nem dolgozol csak e-mailozol! Tényleg tudsz valamit a féktárcsámról már nagyon kéne mert dec. óta kerülgetem azt a Darazsat a műhelyben!
dh,este,szakosztály,msn
Írtam a Gedeonnak, de neked is szól, sőt, a te kérdésedre a válaszok is ott vannak...
Üdv
A műszaki vizsga kb 15 ezer, az átírás 499cm3-ig 18ft/cm3, felette 24ft/cm
Az okmányirodában a rendszám 5500.-, műszaki címke 585.-, forgalmi 6000.-, törzskönyv 6000.-, a forgalomba helyezési költség, vagy opció levétele vagy ilyesmi 2300.-/db...
Ha kérdés van bárki keressen nyugodtan...
Ha volt magyarországon forgalomban, akkor regadó nem kell, eredetvizsga, régi forgalmi, törzskönyv, adás-vételi, műszaki vizsga és kötelező bizti viszont igen...
Amúgy Gedeon egész jól tájékozott...
:-)
nekem 8.én úgy is aludni akartam .meg összerakni a gípet
remélem lassan felkelsz...
Most értem haza, 3 nap alvásmentesség után lepihenek egy kicsit,úgyhogy foregon,dh ne keressetek a reggeli órákban,majd ha regenerálódtam jelentkezek.
addig is örülök,hogy túléltem ezt a napot,mert ilyen közel még dh sem volt a temetőhöz
Hát Ciao, Babetta mértékkel nézve ez igenis kemény krossz
Kiráááály, de én ma jobban toltam!
Zsíííííííííííír verda, lesz pézem én is átfujattatom!
Ha jól megy 30 év múlva milliókat érhet.
Naggyon dúúúúrva. Kicsit hiányzik a nyomaték, de a telók legalább ütközésig mozognak. Nagyobbat rúg, mint a csajom nemnél.
Nem az enyém,hanem a tied. Az enyémnek semmi baja. Tudod,ez motor!
de azt írtad ,hogy szét esik.
Na tessék ezt olvasd el és mindent megtudsz!Ahogy olvastam nem kell regadó , de ha bontási igazolással vonatták ki akkor kapufa ha nem akkor mehet de kell adásvételi a régi érvénytelenített forgalmi (esetleg a kivonást igazoló dokumentum )Forgalomba helyezés
Ha ahhoz hasonlítanám,akkor nem írtam volna hogy szétdőlt.
Ne hasonlítsd már a te Puch kod hoz!
A regadó azt hiszem 25000ft körül van az átíratás 26 vagy 28 ft/ccm a kpm. felülvizsgálat szintén csak aszt hiszem 15000 ,de megtalálsz mindent a neten.
Azéééé neki ereszteném a pannonhalmi nagy asztalnak!
Mert szétdőlt?
Még életembe nem hallottam róla. Az lehet hogy van klubjuk meg cross futamuk,de azért ez mégis csak messze van a crosstól!

Ha én belle megyek az utcán a kátyúba vagy a sárba,attól még nem leszek off roados!