Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt honnan eresztetted ki?
Gery én is szeretem a fél decit ,de a babetta blokk majdnem korsóval szereti!
Bazz,pedig meg mertem volna esküdni,hogy ez akrapovics!

Elnézést kérek a hozzá nem értésemért!
Gyerekek Gerymus márkájú sport dob eladó!Teljesen a Reemus liszensz alapján!Az 40 000!Nem alkuképes és csere nem érdekel!
Megértem én.Sok a dolog!

Strapa bíró lesz,az hétszencség!

Azt lesheted hogy a bogyó átmegy! Nem ígértél be neki sört! Szólj ha össze kell aprítani,múlt héten 3 nap is fát vágtam,új a lánc a still fűrészen!
de akkor valami tuningotis kéne csinálni rá mer azt a sok sört már nem birná a babetta
amugy nem lenne hülyeség babettával menni a fölvonulásra mer azzal lehetne legjobban araszolni
feketére azt hegeszteném a babetta oldalára!
Nyáron azzal mennék Gyújbarátra.
csinálom a francia ágyat, meg fősulin vizsgáim vannak.
Kicsit miost fel, sajnaaaa.

Tettem fel képeket, ha érdekel a galériába benne van. Az ágyról.
Bogyóóót ugyis érdekli.

Hallod Bogyóóó, basztá átjönni segíteni!
Nem,neked a hornettre!

Hamar letettél a snowordozásról! Feladtad?
apróhirdetésbe árulnak duna oldalkocsit
csak le kéne fujni aztis sárgára aztán mehet bele a sok sör
A mocira? Kérdezd meg Balu-t engedi e!
A sör alá jó lenne.
Tegyél rá egy pizzás dobozt!
Mind1! Ugy is tudom hogy a szaros SV-n sehol se tudtad volna elhozni a sört.
Majd most eltipegek a kocsmába azt veszek.
Csók a casládnak.
Láttam haza értél. Legalábbis jöttél kertváros felől.
Sosem állítottam hogy nooormális vagyok
Akkor azt kiderítettük, hogy nem én villogtam a Saturnban (idén még nem jártam ott).
A konzultáció is megvolt, bocsi hogy sört nem vittem
Kurva köd nem nagyon akar felszállni
Na mi van, mindenki ebédel?
Alád verek. Én fizetek azé, hogy lássam a tüzet!
Átértékelve, mindent viszek. Nyugi ne aggódjatok majd a japán turistákból megszedem magam. Csak az a dógotok, hogy pöcköljétek bele a benzinbe a zippo gyujtit.
Majd ha lesz gyereked rájössz,hogy a nem te döntöd el hogy mikor kelsz!
Rám számíthatsz! Én még a benzin árát se kérem el,csak had gyújtsam meg!
grillezünk egy lazát
Balu!
Te tiszta hülye vagy! Megint összetöröd magad azt síránkozik a kis picike lefelegörbülő szád, hogy nincs motoróóóóóóóóóóóóóóm! De akkor én már tuttira kiröhöglek!

Amúgy visszahallottam, hogy a Saturnba, vagy hol a tökömbe villogtál a casjoknak, hogy tied az egyetlen sárga Szentiváni Motor! Csaj meg hülyének nézett téged, de azt nem merte kimondani, hogy nem mert a Gerié is az. Aztán tegnap este gyorsan felvilágosítottam, hogy igazad volt, mert az enyém árány.
Kicsi a világ mi?!

Du-án mit csinálsz? Gyere má át egy cigire, azt megmutatod az "új" motorodat. Rég láttam már olyan szutyuki roncsot, hátha látok vmi újítást rajta azt lopva az ötleten felszerelek rá mondjuk én is egy indexet. Mert ha Honda nem olyan jóóó........

Na de most komolyan gyere má át, rég láttam a pofád, pincébe csiszolok! Ja! Sört hozzá má!
Viszek Gázolajat! De a kiszállást te állod(2 sör egy neked egy nekem), meg a kolbászt amit megpirítunk a lángoknál.
Buli vége után gyalog jobbra el!
sikerült a délelőtt folyamán életet lehelni a sztár trekk szekerembe
Ebéd után jön a teszt Ha szarul sül el, Gönyű- Szentiván között ki hoz gyufát és benzint ?