Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te már megint mit fetrengsz itt?
Köszi Kalev úr de a próba idő alatt n em nagyon lógok......
Majd még meglátjuk, lehet pont Győrben leszek
Azért kösszenet
Gyárilag mekkora volt a motor 50-es 70-es? A 90-es henger csak most került rá?A kipu rendszer és a karbi maradt a régi?
Most snowbordoztál, vagy szét b@szták a segged?
Ha nem lesz kész az ágy van egy alig használt matracom kölcsönbe!
Ja akartam én is mondani!Kicsit furi folt a kép!
Szerintem a gedeont kérdezd,mert nekem fogalmam sincs. Lehet hogy csak szarul van beállítva.
Estét!
Bogyóm, meg kell oldani a problémát.hova menjek érted?pécs?nemgond
Ja, meg gyorsan vedd le a képet, még a végén az asszony észreveszi
Hát Gerikém ez még igen-igen kezdeti "piszkozati" stádiumban van....
Szerintem nem sietsz az esküvővel mi? :D
Megtervezted?
Átugrok vasárnap, meglesem a többi alkatrészét, meg valami műszaki rajz féleséget, aztán átvitatjuk, hogyan lehet megcsinálni úgy, hogy a nászéjszakán ne amortizáld le azonnal.....
Egyébként biztos fasza lesz, jó elgondolás
Az esküvődön természetesen felvonulok.
Meg szerintem leszünk páran akik megyünk.
Szia Jimmy-bá
Köszi az infókat!

Amúgy ilyen a motorom. Új 90-es henger, polini kipuff rendszer, arrow dob. ( A henger még új. Mi lehet az oka, hogy félgáztól-fullig csak folytja magát? Az összes sebességben így van, félig húz utána pöförög?!)

Tipp?
Hali. Amit a gery berakott képet,azon a cross pálya van. Oda is ki tudsz menni gyakorolni,de az erdő tele van utakkal. Arra figyelj ha kimész,hogy senkinek ne állj meg ha integet mert az egész erdő natura 2000 terüet,és ha elkapnak,akkor megcsinálják a seggedet!

Abdán van egy pálya. Ha mész az abdai soron,ott van egy motor kereskedés. A tulaj gyerek rendezi a pályát,ő többet tud mondani. Pakinak hívják a srácot.
Az még lemaradt,hogy nem árt keresni valaki olyat aki tud valamennyire,mert egyedül nagyon szar megtanulni. Mondjuk van eplénybe oktatás is,de pofátlanul drága! 4500 forint 1,5 óra!
A deszka meg a cipő 3 ezer körül van egy napra. Én régen míg nem volt saját,likócson szoktam bérelni.Nagyon jó cuccaik voltak,nem ilyen lerifult szarok! A napi felvonójegy 5200,de ha most akarsz megtanulni akkor nem kell jegyet venni. Elmész eplénybe,és a pálya alján tudsz gyakorolni,azért nem kell fizetni.

Azt megmondom,hogy kibaszott jó menni. Ilyenkor mikor nem lehet motorozni,mi ezzel szoktunk állatkodni!
!Köszi Gery!
Úgy a többieknek, hogy tójják össze! :)
Amúgy nagyon forgolódnak, mert megígérték, hogy felvonulnak az esküvőmön. Csak az a bibi, hogy Szegeden lesz.
Ha meg nem jönnek el, akkor dobják össze a deszkás napomat.
Amúgy komolyan, mennyibe fájna ha nincs semmim?
Ha ezt nekem írtad,akkor felejtsd is el!
Idén nősülök, igazán meglephetnél egy ajándékkörre/nap. Ez lenne a nászajándék.
Bírnám.
A jegy a lift, a deszka a cipő. Életembe nem voltam még de kúúvára kiprobálnám egyszer!
Ja és semmim sincs hozzá.
Nem mondtad hogy akarsz jönni. Sport dob nincs rajta,de nem is kell!
Deszka enyém. Mi mennyi?
Nagyon tudlak sajnálni!
Engem mé nem hívtál? Ki akarom probálni a sznóóbordot. Van rajta sportdob?
Deszka a tied vagy bérled? Mennyi?
Hogyér? Meséljé má a jó ég áldjon mög!
Na mi van csöcsfejek?

Ma szét snowbordoztam az agyamat eplénybe! Szerintem holnap olyan izomlázam lesz,hogy azt se tudom hogy ülök majd le kakálni reggel! De mind1,mert KÚÚÚVAJÓÓÓVÓÓÓÓT!
Bogyo, a fotogaleriba a felvonulósos bukónál van az ágy képe! Nézd meg!
Vélemény?