Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem muszáj, mert fél tüdődet adtad a motorozásért...tehát áldozatra is képes vagy érte...
4900.-Ft listaár
525 EXC évjárat?
Ami a lengővillán van,az kellene.
Elméletileg van egy a lengővillán egy láncvezető, meg hátul a lánckeréknél, ezért nem tudom, mire gondolsz
én szerinted mennyit csináltam?
ott vagyok.épp írok
12 orázni sem vicces dolog ám :D
fentvagyok msn en várlak :D
Az a fekete műanyag bizbasz,amiben a lánc fut.
Holnapra,elkopott,KTM.
mi az a felső láncvezető?
mikorra,miért,mihez?
mert te mindig köszörűsz és sosenemvannincsen időd rájája
akkor már megnézem a "motoros" fogalmát is jó ?
Még jó hogy nem szobára menjen!
Milan jelentkezz vétel.Gyere msn-re,ennek a fele sem tréfa
Rotyógótunning jelentkezz vétel! Tudsz hozni felső láncvezetőt?
A karbiból tényleg ki szokták járatni a benyát.
ilyen még nem hallotam
hi!Én ugy tudom,tele tankkal,és üres karbival kell a motort elrakni,mert a karbibol elpárolog a benzin,és lecsapódik olyan anyag,ami esetleg rozsdásodást okoz...bár elvileg a benzin oktánszáma 3 hónap után csökken,és a kissebb oktánszám,meg nem tesz jót a motornak..
Más hogy rakjam el a mocit hosszab távra?
ezekre gondoltam
úgy terveztem a hosszabtávon való elrakást hogy , olajcsere, full telitank, közép támasz, gumik le szilikonozva, lánc befújva vastagon, aksi ki, és a gyertyákat kivéve öntök a hengerbe hengerenként kb féldeci olajat, jah meg persze először alaposan lemosom, zárt garázsban lesz tárolva, ezért nem takarom le, meg egyébként sem olvastam túl sok jót erről a takargatásról mert csak beizadd alatta és rozsdásodik, esetleg kell még valamire oda figyelni? pl hogy a karbi teli legyen benzinnel, esetleg hogy állítsam le utoljára? És mi újság van a fékekkel? megkérjek valakit hogy hetente jól tépázzza meg? jah igen és van pár kisebb rozsda folt ugye a jól ismert helyeken pl a lábtartónál, azokat lefújjam valamivel hogy ne legyen nagyobb? persze terveztem újra festeni de a dolgok "szerencsére" nem úgy alakultak hogy lesz rá időm, ha valaki válaszol erre annak köszi
Magyar ügyintézés =magyar cirkusz (csak talán az vicces is)

Leírom hogy is van/volt ez elestem februárban utassal, kiküldték a büntit (ajánlva)2 hónap eltiltást, fellebeztem, majd kaptam egy papírt hogy a fellebezés annyiban sikerült hogy pénzt csökkentették de az eltiltás maradt, a levélben az is volt hogy várjam meg még a bíroságtól is kapok egy jogerős papírt, 2 hét mulva SZEPTEMBER 22.én kaptam is egy papírt a bíroságtól hogy jógerőre emelkedett az ügy aug 27. -én és fizessem be a büntetést a jogerőre emelkedést követően 30 napon bellül, se csekket nem kaptam és az eltiltásról sem írt semmit, bemegyek a bíroságra nem tudnak segíteni... elküldtek a rendőrségre, a rendőrségen annyit mondtak hogy majd küldenek papírt,(kérdezem én hogy van ez hogy bekell fizetnem szept 27.ig a semmmit?) ma megkaptam a "csekket" 30.án bemegyek ismét a rendőrségre megkérdezni mi a határidő mert elvileg szept 27, de ez lehetetlen, annyit mondtak hogy 30 napom van befizetni attól kezdv hogy alártam hogy átvettem a levelet(hozzá tenném hogy ilyen nem volt csak a postaládában figyelt az illetékbélyeg és egyik levelet sem ajánlva kaptam csak és kizárolag a legelsőt még júliusban), ok bünetetés letisztázva befizetem majd hétfőn, jön a jogsi leadás téma, elküldtek az okmány irodába kérdezzzem meg ott, bementem tehát az okmány irodába, mondom érdeklődnék hogy mikor kell leadnom a jogsim mert egyik papíron sem szerepelt erről semmi, a nő megnézi a gépbe nem lát semmit, eközben elsétál mögötte egy másik nő aki ránéz a monitorra és így csinál hogy "ez az ügy most van épp nálam" sutyorognak 1 percet majd jön a nő hogy adjam le most a jogsim mert én aug 27.-e óta nem vezethetek, mondom ÓÓÓ igen? és nekem erről nem kellet volna papírt kapnom? a nő így csinál hogy de majd küldtük volna,! (kiküldték volna a papírt valamikor oktober elején hogy nem vezethetek aug27.-e óta, ami egyébként a gépbe sem volt bent) majd mondom a nőnek most nem adom le a jogsim mert haza kell mennem még, így csinál tök mind1 hogy leadom -e mert 10perc mulva viszi fel a gépbe hogy elvagyok tiltva, éés ha megállít a rendőr neki is ott lesz! fogtam magam azt ott hagytam a picsába! Kérdezem én ez csak nekem felháborító? Egy hogy sehol senki nem tudott segíteni mi is van, másik hogy úgy tudom meg az egészet hogy egy nő éppen pisilni volt ... másik meg hogy fizessek be valamit amit majd küldenek szept 27 ig? meg oktober elején küldik a papírt hogy nem vezethetek aug 27. -e óta és ezt is csak úgy viszik fel a gépbe... a másik meg hogy MI AZ HOGY ENNEK NEKEM KELL UTÁNA JÁRNOM! érdekelne a véleményetek!
Én még csak 25ször láttam!Jóóóvan köcccsőőőg!
Dh...szerintem te csak olvasgasd a "veszélyhelyzet" fogalmát az értelmező szótárban...
ha nem látta mindenki vagy 50szer
Nah, pudingok!
Itt kezdődik:
http://www.youtube.com/watch?v...