Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én komolyan nem értem már ezt a rendőrséget, küld a bíroság egy papírt hogy fizessem be a büntetést 27.-éig, a jogsi leadásról semmit sem szólva, utána járok hogy most ez mi mégis mit fizessek be meg hogy kell mikor leadni a jogsit, erre mondja a nő a rendőrségi recepción hogy nyugodjak meg majd küld a rendőrség is papírt, én naív gondoltam majd leírják mit csináljak mikor stb... erre csak a 15.000-res illeték bélyeg jött, a jogsiról meg a befizetés határidejéről semmi.... ha 27.-e a határ idő miért 30. án jön hogy fizessembe ha nem 27.e akkor mi? és mi van a jogsimmal? hát ez egy VICCC esküszöm
Szobamotoros lettél, Csoki?
csokinak tavaly igaza volt .uh ha ő azt mondja h hideg van a motorozáshoz akkor az úgy is van
kimentem reggel az udvarra és hideg volt
majd holnap is kimegyek aztán ha nem 9 fok lessz akkor elmegyek
de lehet hogy csak jövő héten megyek
Nem jössz?
veszem a vételt
Csoki, vétel!
ment mail. demiéért citromail? :S
igen igen felkelsz de GS 500 nélkül
azt hittem elöször egy vissza igazoló kérdést írsz-e vissza nem ám nem a Milán az hanem csak valaki vissza akar élni a te topsecret msn-címeddel egyébként az enyém egon_05@msn.com
remélem holnap még felkelek
adatlapomon az emil,arra ha irsz egy levelet akkor irok egy msnt és egy skype-t.
tudsz adni egy msn cimet? vagy skyp vagy valami?
meg tudnánk beszélni dolgokat
szerintem 5-6 belefér
van dobozosod? az komoly. nem fér bele 3-4 motor? mert ugy már biznisz lenne hazamenni
na akkor az a terv,hogy amit kinéztem gépet skóciában elhozod nekem manchesterig mondjuk,ott berakom a kis dobozos autómba,aztán esetleg pár szót válthatunk is
valamelyik nap volt egy jónak tűnő vétel ebayen,csak mondom edinburgh túl messze van hogy megnézzem
január környékén. az a legvaloszinöbb. már sisak van most jön a börruha.
fogtam a repülőt és felültem rá
majd ha találkozunk úgy is beszélünk,nem minden való egy nyilvános fórumra.
mikor veszel motort?
kell a tökömnek
de mondtam,ha nincs más hozzad ki aztán majd kitalálom hogyan lehetne hasznosítani.jut eszembe épp egy jól dönthető pályagépen töröm a fejemet mostanság...
nekem is egy ilyen hawer kéne aki megy vele néha, gege?
nem nem. megvár az othon ingyen meg nem akartam adni.
haver ment vele mostanság hogy azért érezze a dolgokat a gép
eladtad a vfr-t aztán?
hogy kerültél ide amugy?

és véélemények pls
féltávon találkozhatunk,leeds környékére még szoktam járni