Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom hogy nem ment szarul!
nem érünk rá annyira de ha rérek akkor nem csak itthon alszok egész délután
mérnem jöttél inkább tegnap motoros találkozóra
amugy lebuktál mer azt montad hogy dolgod van aztán szulejmán irta hogy fagyizás volt a fontos dolgod
behorpaddt volna a bukó
uh tényleg a spanifer.meg a csiszoló korong
holnap...délután?
báttya holnap délután megyek átt...ha jó neked.még nemtom min viszem
jobban belegondolva elviselnék pár csepp esőt akár egy slk-ról akár az atomról lenne szó
azért nemtom,úgy egész jól ment.kapkodhattál volna az a4gyel utána
1km-en álló helyzetből indulva a táv végén a 6. már leforgott (250 talán?)
mindjárt disszidálok,mégis mi dolgom lenne?
ilyen kurva sok szabadidőtök van ?
Egyszer az egyik haverom vett egy SLK kabriót. Amikor a másik cimbora meglátta,csak annyit mondott neki,hogy hülye vagy bazzeg,10millát adtál egy kocsiér,aztán még teteje sincs?
a csajok nevettek mikor azt mondtam hogy jobb az astra,de kíváncsi lennék ha eljönnek velünk az autópályára is az atomban ülve mit szólnak
a 17m+áfába nem fér bele a tető,jól elverte volna őket a jég
azt nem tudom hogy hol voltunk de jól elvoltunk
autózás is volt
még jó hogy nem motorral mentünk mer hazafelé nagyon elvert bennünket a jégeső
Nem, én lomisnál veszem a gumikat
jaja azért te is rajta vagy jópár képen Balut csak egy képen láttam amin te is meg én is rajta vagyok még

gegének meg teljesült nagy álma vágya végre ment azzal a mosopóros izével Dodor kente neki rendesen nem szarozott
de látványos mondjuk én is majdnem (tényleg majdnem) olyan gyors voltam mint te de az enyémen meg nem is látszik
hehe tényleg soha nem fényképeztek még ennyiszer le

de elrőre: igen tudom lehetett volna gyorsabban is, sőt mélyebbre is dönteni , sőt bele is fékeztem és még az ívek is rosszak voltak...
áhh köszi a linket nézem is

este (vagyis reggel) sorry kicsit "jó hangulatban " irogattam ide be
ezt a Simo gyereket igen csipte a fotós
Király köszi
nah lebuktattad a Balut ős is ott veszi és tényleg nagyon OK
Ja gumi vásárlás terén tudom ajánlani a piacot vasárnaponként én ott 2000ft vettem egy Bridgeston Battlax BT021R Sport Tura gumit 3 komponensű jó állapotban műszakira is tökéletes sport-tura ,de nagyon jó gumi a neten is dicsérik ,de 3500-4000-5000 nagyon frankókat lehet venni.Bár igaz az újnál jobb nincs ,de ha megvan szorulva az ember ezek a gumik is tökéletesek max sűrűbben kell cserélni.
Valaki mondjon már nekem egy olcsó gumist Győrben.Csak a kereket vinném.Le-föl ,centir!
megyünk ma arra asszonnyal, csak kocsival és pestre, majd ha egy fekete kopasz bmw -s integet az én voltam :D
Ha valakit érdekel: mai laza gurulás: Tata - Öreg tó, Turul. Találka: 13:00 gyárvárosi Shell.
De jó hogy akkor fotóztak, amikor már elléptem...
Dikk he hirös emör lettem, ott vagyok a képen a