Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

autóra szerintem keskeny.jobb szeretem ha van bukótér(ami különbözik a betonfaltól )
kardosrét fele pl már jó.
mit akarok hát találkozni,mer' nem bírom nélkületek
nekem csak 8 literes
na ezt meg én nemtudom értelmezni
mit akarsz este?
amugy vasárnap cseszneken egy z4-el nyomatta valaki a szerpentinen
egy túra az nsr-rel teletank+3-4 tankolás-nál kezdődik.sajnos.rohadjon meg aki kitalálta a 10l-es tankot
nem én olvastam,most küldtem el a nyelvtantanárt,minden nap mikor hazaérek felolvassa az aznapi történéseket.úgyhogy ha most írtok azt már csak holnap tudom értelmezni.
akkor mondok egy olyat,hogy...Ramirez "kell" nekem valamiért,aztán egy Ex az atom miatt és jöhetsz te esetleg hogy lásd:jó kocsit vettem.
Ilyen pizza vagy fagyi vagy mekis találkozóra gondoltam,motor nélkül mégsem mondhatom hogy csesznek parkolóba menjünk el
az illetékesektől meg akinek még van kedve:ma este?holnap este?
és abba nincsen benne a fagyi
azért nekem nem szokott ijen drága lenni egy motorozás
volt már ojan hogy 1 nap alatt 2-szer nyomtam tele a tankot és el is fogyott de az se volt 10e
Ne olvass vissza. A te felfogásoddal az úgyis nagyon hosszú ideig tart!

Valamelyik nap valami!
De kinek jó? Próbálom rábírni hogy tartozzon a családhoz,de nem akarja!
mennyi hülyeséget össze tudtok hordani anélkül hogy elhangozna akár 1 fontos info
szólhattatok volna hogy ne olvassam vissza ezt a 6-7 oldalt.
melyik nap lesz akkor a mi?
még 4 óra sincs mi ez a pangás?
Addig jó !
A kollégám talpig becsületes! Bár próbálom egy kicsit formálni olyanra mint én vagyok,de nem megy neki!
9-ig otthon vagyok... El is rejtem az értékeket, hátha valami rosszarcú emberrel jössz .
Az a gáz, hogy egy egynapos "elgurulunk valahová" is 10E-nél kezdődik .
felvettelek de nem megy
én ráérek egész nap
aki 6-ig dógozik az nemtudom hogy mikor ül motorra
az pedig mekkora élmény lehet, belegondolni is összerezdülök :)
Ez tuti.Lemaradtam 3 hete egy Skóciai túráról pont ez végett hogy nem futotta rá.1000 eurót kóstolgatott 1 hét tekergés messze északon.
tény hogy így is úgy is pénz, csak nem mindenki ugyanannyit tud áldozni, és az 1 napos elgurulunk valahova nem annyiba kerül mint egy 1000 km-es 2-3 napos túra , én erre gondoltam:)
Dumáljátok meg többen és részemről okés a móka.
Én egy szóval sem írtam hogy nem Továbbra is várom a honnan-mikor indulási pontot.
akkor mi legyen este?
megyünk zircre vagy nem
Próbálj meg újra felvenni.Öreg címem meg töröld.
na gyertek majd
kinek a simson