Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindkettőnek meg van a maga varázsa, ebben teljes mértékben igazad van. Kinek a stunt, kinek a Gixxer.
akkor kapja be mert be vagyok jelentkezve
ja azt irja ,hogy majd megkapod ha bejelentkezel
szerintem az öreg címemre írtál
itt az új:marko_attila@yahoo.com
Jó bezony.Én most az Fz-vel nyomom időnként a pályán.Egész mókás dolog.
máá irtam de nem vagy bejelentkezve
Nálam nem.Pedig itt vagy a listán
Írj valami szart!
ott vagyok
ezt most vegyük átt még 1x
Áttpakolok Győrbe.Onnan óvár és utánna majd kitalálom.Gyere msn-re
Nem is hasonlítottam össze a kettő dolgot.Te hoztad fel a túrás példát.Mind a kettő dolognak meg van a maga varázsa.
gyere máá hazafele gyere be ,,,eljössz Óvárnak
A motorozás ígyis - úgyis pénz. Mikor túrázni megyünk én az asszony jön velem.
Jé egy acélcsuklós szuperlotyós!
Mizu koma?
El is taknyolok lehet feléd ha othon púposodsz
He?
na mi van ,,engem nem akarsz meglátogatni vazze
Ez streetfighterkedés. De ők panaszkodnak a legjobban, hogy feltöri a feneküket a motor a hosszabb úton. Aki már túrázott annyit, az már ismeri az érzést. Ne érts félre, nem leszólom őket. Csak ők mást csinálnak. Kategóriát kategóriával lehet csak összevetni. Olyan dolog hozzájuk hasonlítgatni magunkat, mint mondjuk a repülőgépet az autóhoz. Ég és föld a különbség, hogy ezzel a szóvirággal éljek.
Hát szerintem azért ez nagyban pénz és idő, valamint család kérdése, biztos vagyok benne hogy bármelyikünk szívesen menne 1000km es túrákat, ha lenne rá keret, szabadidő és ha nem várna otthon a gyerek és/vagy asszony. :)
De az teljesen más világ.Az túra ez meg kaszkadőr
Vagy nem?
Ők csak ügyesek. De megnézném bármelyikőjüket, hogy mit szólna egy normális - kreszt betartva - motorostúrához. A hegylakókhoz vagy Berberékhez képest még én is szobamotorosnak hatok. Ők több 100 km-eket mennek. Nem ritka, hogy 1000km-eket tekernek a gépekbe rövid idő alatt. Innne Romániába. Végig a Transzfogarason aztán vissza. 1000km minimum megvan a kis túra. Satöbbi, blablabla
kábé.Én csodálom őket mert kibebaszott kitartóak.Próbálkozok én is gagyiskodni ezt-azt és nagyon nem úgy van hogy akkor most ilyet meg olyat fogok csinálni.
de majd egyszer-e
sztem a napi 24 ből 8 at gyakorlással tölt az ilyen akár éveken át...
A fene.Van pár videóm hogy miként jutottak el páran ilyen szintre az amcsik közül.Nem semmi munka.Itt csak a szórakozást látjuk összevágva.Természetesen pénz is kell hozzá de a mögötte álló fárasztó munkát se felejtsük el.
Nem felejtettem el,csak még nem volt rá érkezésem. Lehet hogy pénteken reggel odamegyünk megnézni,mit is szeretnél csinálni. Meddig vagy otthon reggel?
szerintem azok csak azért csinálják mer már nem tudják hogyan üssék el az időt
Juteszembe Jimmy, ugye nem felejtetted el a melót nálam?