Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wehehe, megengedték főnökeim hogy munkaidőben menjek vezetni és még szabiban sem kell kivennem :D
ma nekem nem annyira jó...holnap vagy utána?holnap reggel lesz forgalomba a kocsi,addig csak keveset rizikozok.
Mindig csak a szarvát húzod mi :D
nem jeleztek vissza semmit,mindjárt megnézem a banknál az utalásomat,de már rég elment ha jól tudom
Még a téma elején a plázás mekire gondoltam de természetesen tökmindegy.Ahol akartok ütközni mi oda rotyogunk.
Mindjárt jó eső lessz itt de még sikerült kicsit nagylegénykedni a kecskével az előbb

Egy 5let, kérdés:
Nem kéne összegyűlnünk ma kora este (nekem korlátozott a szabadidőm) egy kis motor melletti támaszkodós, okoskodós, jól megmondós beszélgetésre valamelyik benzinkúton, vagy parkolóban?
Mindig irigykedve figyelem a győri HMCS-ket, amikor valami benzinkúton támaszkodnak a motor mellet és mondják az okosságot...
dejó hogy az én nevem ilyen egyszerű ..
Busmankacsa...
Bolyhoskacsa...

ez komoly Ex...
Gondolom ha megtelik a szennyestartó .
Mégiscsak kawáról lévén szó, erre azért ne vegyél mérget .
Kalev, mikor mész Arielezni?
Egyszer megveszem azt még az is sikerélményt fog okozni, ha el tudod olvasni a rendszámomat....mert lefürdök mire hazaérsz...
Halihó busmannkacsa!
Szevasz ekszmacskakeksz .
de van ám azóta is áldom az eszem hogy megvettük, igen hasznos dolog sztem, most még csak felsőm van de gondolkodom valami gatya rész vételén is
vau-vau
Nekem van mindkettő...de én is inkább az egyrészes bőrben érzem jól magam....nem vagyunk egyformák, de én a 2részes bőrt sem tartom jónak...sztem ezt már leírtam, életem egyik tévedése volt, hogy hagytam magam rábeszélni....azt mondták, hogy milyen tuti lesz, mert a jacke-t külön is tudom hordani....talán 2szer, ha felvettem....egyrészes bőr, abból baj nem lehet.
A 2részes Arlen Ness meg itt lóg a szekrényben....a csokifiúnak meg kicsi volt...értsd rövid....mert amúgy lötyögött rajta....ha meg csak úgy gurulok, akkor van cordura jacke-m és egy cordura-bőr BERIK-em is, na az tuti....illetve a múlt 7en vettünk a tesómnak a Superzone-ban egy Mugen cordura jacke-t, na az überf@sza....azt elfogadnám én is....vadi új cucc, nemrég érkeztek a bótba, sportos, full protektoros, kényelmes, szellőzik is...
Sosenemsemvót .

Minek az neked? Akkor már inkább vegyél motort .
Neked elgurult a gyógyszered...megkeressem?
Ha lesz egy millám fölös akkor megveszem a zzr 1400-at...
Mi bajod van a gyerekekkel? Benne vagy a korban, lassan jobb ha hozzászoksz a körülötted szaladgáló "kismocilacik" gondolatához .
Mert aranyáron hízlaló sosemlaxjól kaja van és tele van gyerekkel...
Hát nem mostanában lesz meg a jogsi, gondoltam megkérdem a fönökeimet hogy hátha elengednek vezetni napközben, mert akkor van ideje Gyuszi bának, de ami ma itt volt, inkább meg se kérdezem, 4 után meg hetente 1-2 x tudok menni max, mert nem ér rá :(
Most miért sírsz, ott is van fagyi .
Meki...
Persze ez visszafelé is előfordulhat...
Az árrés dolog nem sok mindenre igaz... Vannak olyan cuccok, amik pl. 90 ojróval drágábbak, mint nálunk .