Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát annyiból nem egyszerű jót találni .
2 vagy 3 éve vettem,nem tom,ausztriában(ahol valamivel talán kisebb az árrés) és akcióban 60e alá jött ki,talán 51-2 volt,igaz akkoriban 250ért mérték az ojrót.viszont annyira nem gondolom olcsónak,illetve máshogy mondom:egy corduráért most sem adnék sokkal többet(magyar árra átszámolva lehet van 70-80e ft most,passz.(mondom ezt úgy hogy egy új bőrért 120-140et adnék kb)
A motoros cuccokra. Gyártók / minőség ... stb.

Rosszat sosem mondunk semmiről, max. hogy próbáljon fel az ember egy "belépő kategóriás" terméket, utána egy középkategóriást, aztán egy felsőt... - ezen rendszeresen meg is lepődnek...
Ha igazán jó a termék, úgyis eladja önmagát .
Naja... Én sem szoktam fázni .
Viszont 1 f*sza aláöltöző cuccal csodákat lehet művelni .
Elvileg neked van nem?
mármint miről? mire gondolsz?
közben megválaszoltad
Hivatalból nem írhatom le a véleményemet... Muszáj diplomatikusnak maradni .
akkor másképp kérdem , neked melyik van? vagy esetleg isis?
meg nekem az is gondom volt régi cordurámmal hogy nagyon belerohadtam, kegyetlen melegem volt benne
"belépő kategória" ez tetszik ja így jobban hangzik, de anno mikor még 125-ös NSR-em volt arra tökéletes jó volt még ez, főleg első göncnek, másik meg hogy ilyen árban nemigen volt másfajta ruha akkor még. mostmár van egy csomó , hasonló árkategóriában
Énis tervezem új ruha beszerzését, bár a mostani (7éves ), nagyon a szívemhez nőtt, és semmi baja nincs... Mondjuk valszeg pont ezért vennék én is bőrt... Mivel cordurám van, nem kell mégegy .
Ha nem "belépő kategóriájú" ruhát veszel, akkor nyugodtan elfelejtheted, hogy "beleég" a bőrödbe a műanyag...
Már most is vannak olyan anyagok, amik kopásállóságban messze felülmúlják a bőröket ! Bár egyenlőre inkább betéteknek / erősítéseknek használják őket, full ruháról mégcsak 1-2-ről tudok .
Szóval ha nem a spórolás a fő szempont (márpedig a bőr sem olcsó), akkor ez nem áljja meg a helyét .
bazzzz
Ja, nem félreérteni, én semilyen párti nem vagyok .

Mindegyiknek van előnye-hátránya is, csak érdekelt a véleményetek .
nekem meg egy csomó olyan van akit félig halottan már láttam
Közben látom, válaszoltatok .
mimimi? most már én is kezdem
csak mert nálam a baumax nem a mekinél van,de ha jobban belegondolok a meki sem a baumaxnál
a kórházzal szemben,plaza melletti(vasvári u)-ról beszélünk akkor?
Diplomatikusan nevezzük "belépő kategóriának" .

Csak érdekelt volna mi jön be jobban a bőrben?

Nyilván azon kívül, hogy cordurában nem a legszerencsésebb pályázni...
ha nem leszek nagyon másnapos akkó' kinézek én is , csomóan vannak innen akit élőben még nem is láttam
+ cordura mosható is de védelemből szte a bőr nyer , mondjuk aki inkább túrázik annak kényelmesebb a cordura
Vasárnap (Baumaxnál) Mekiben fórumtali... pontos idő?! kinek mikor jó?
vau-vau...
estem cordurába,véd,de nem annyit mint a bőr,és kicsit fájdalmas azért a csúszás is(értsd:tényleg beleéghet a bőrödbe a műanyag).pedig volt proti mindenhol.kényelemben nem tennék sok különbséget,talán egy fejjel a cordura nyer benne,praktikusságban cordura(zsebek,bélés,hétköznapok).De én is csak bőrt vennék,mert főleg a védelem miatt használjuk a ruhát.
de te meg akkor pont , hogy cordura párti vagy mi?
Mitmitmitmivan?
Há csak úgy mimi?
hát volt anno full cordura cuccom sőt még meg is van igazándiból, nekem sokkal jobban bejön a bőr , majd nemsokára tervezek is egy komolyabb (leginkább berik felé hajlok) bőroverál vételt mer ez a kis shox cucc khmm.. mondjuk inkább minthogy pólóba toljam meg rövidgatyában