Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helloú
Szijja!
Joú rögget motojkásokk
Pillanatok alatt magyarországra költözött brooklyn:

http://www.kisalfold.hu/belfol...
Én 130 km-eket mentem idén is így. És vigyorral száltam le a motorról. Mivel a vigyor az arcomra fagyott. Egyébként csak az arcom meg az ujjaim fáztak. Amúgy meg dőlt rólam a víz. A nyakamnál jött be a hideg, végig az arcomnak meg a füleimnek.
Nem azt írtam hogy hóban megyek, hanem hogy ha hideg van és száraz az út az nem tántorít el....
Igaz, akkor nem érdemes sokat menni, de akkor is rohadt jól esik...
És így szoktam télen még 20km után is leszállni:
te írtad h próbáljam ki a bezártságot .merhogy mindenkinek jobb lenne
Én is motoroztam minuszokban. Igaz, nem túl sokat. De volt kőkemény -5 fok havazással tarkítva. Minden kanyarban keresztbe akart állni a motor. Nehéz volt kezelni a gépet nagyon. A kormány olyan könnyen fordult el, hogy a legkisebb zökkenőnél szinte keresztbe akart állni. Volt is pár nagyon meredek csúszásom.
Milyen 3 hónap?
Miről beszélünk?
PC-endúrós
kaptatok 3 hónapot.nem volt elég ?
Vitrin motorosok!
Nyugi....nem fogod....
jó.de szeretném ha ezt nem kéne a te neveddel olvasnom itt:
kalev
[4] 2009. november 22. 15:28
Bálint kórházba került,akinek kérdése van hívjon engem vagy foregont,ide nem fogok bővebbet írni

válasz erre ugrás ehhez a hozzászóláshoz
Vagy nevezhetünk szezon- vagy divatmotorosnak is...ezek szerint...
Amúgy meg az épelméjűség helyett én puhapöcsűséget mondanék...
Próbáld ki ezt a bezártságot...
Mindenkinek jobb lenne...
már ne is haragudj de a - fokokban való motorozás nem a szobamotoros kategória, hanem az épelműség kategóriája.nekem 2 eset elég volt ahhoz h megtanuljam nem éri meg.hiába imádok motorozni még élni akarok h aztán motorozhassak.ugyanez a válasz Bogyesznak is

én ha azért nem mennék ki mert tiszta a motorom akkor itthon lennék bezárva 1 hónapig
köszönöm mester .legalább valakire számíthatok
ezzel azt akarod mondani h én nem szeretem a motoromat?végül is csak állandóan vele vagyok
Főleg ahogyan Te közlekedsz vele....

http://youtu.be/WvHHT8t1wPc
szobamotoros?
én is jártam melózni -7- 9 fokban is....
Csak a hóban nem.
Mellesleg mi a f.sznak motorozzak szar időben, ha nem muszály.
Inkább szombaton gyere el a Dettyvel pörizni, Ő úgyis szívesen jönne.
Na ez a nagy különbség! Én még sosem maradtam otthon azért mert tiszta a motorom! Bár mondjuk nálunk erősen jellemző,hogy csak az első 10 méteren marad tiszta!