Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hülye
Jó reggelt későn kelő banda...
Dh... szobamotoros...
Jobb ha tudod, hogy a Tiszta és Szép motorom miatt nem mentem tegnap...
De majd még meglátjuk ki a szobamotoros...
Mikor majd te náthásan a meleg szobában ülve szürcsölöd a forró teát, nehogy kimúljál és szomorúan nézel kifelé az ablakon, miközben én a -5C-ban száraz aszfalton épp Balatonra megyek a napsütésben...motorral....
Mert erre az utóbbira volt már példa...sőt...korcsolyázni is voltam Fehérváron a Jégcsarnokban...mocival...azt hitték az emberek, délibábot látnak...aztán éjjel haza...hát nem izzadtam...
Most akkor ki a szobamotoros?
Jó reggelt, jó reggelt vigyorog a légy is, ha kapok egy fél decit felkelek majd én is :)
Meg kell hogy védjem féltüdejű barátomat. Mi is szeretjük a motorunkat,a miénknek is van lelke,csak mindenkinek mást jelent a motorhasználat szó!
Persze nálam meg aztán végképp mást jelent!
Jó reggelt!
hát nehézkesen keltem...ja tegnap nem volt bandázás az eső miatt.

Dh.... kincsem! nem szobamotorosok vagyunk, hanem mi szeretjük a motorunkat..mivel lelke van..
lehet a tiednek nincs, állandóan gyepálod úgy is....
Csá gyíkok.
skringre szoktál járni?
A másik kategória,a ratyi rambó endurós!
a szobamotorosok
na most rohaggyááá meg
uj motort ne vegyél mer azzal nem kihívás motorozni a -5 fokba meg esőbe
régit kell venni amin még karbisor van meg szivató
én valami matuzsálemet is vennék ha jó áron adnák
nem jön semmi tuning.családi kocsi,mondtam.esetleg chipeltetem,de az nem megy az élettartam rovására,inkább a pontosabb térkép miatt javítja a fogyasztást.na ez nem jelenti hogy a 310nél nem jobb az a 400Nm amit azzal ad le
Csak szar belegondolni hogy ennyiért közel új r6ot adnak
majd jön a sok tuning
először csak sport légszürő meg lámpa morcosítás
utánna már ültetés, chip tuning, sport kipufogó
egy darabig el leszel vele
jóhogy rádöbbensz.eddig sem érdekelt ha gyorsabb volt valaki,az a lényeg hogy én élvezzem,még akkor is ha béna vagyok
csak most eljött a türelmi időszak (akkor itthon meg türelmi zóna van? ),nehéz az élet 4keréken.mára meguntam a 310Nm-t.ilyen ez a kocsi dolog...
majd csak a jövő héten dógozok
ezen a héten ráérek bár mikor
Lássuk meg,vegyél valamit,aztán gyere! De beszéljünk inkább másról,mert úgyis tudom hogy csak a száddal motorozol!
persze aztán másnap mehetek a kórházba új májért
Persze hogy nem esel,mert te nem motorozol! Ha majd egyszer nagyfiú leszel,és nem kislány,akkor veszel magadnak egy ilyen terep motort,és megmutathatod hogy te hogyan tudsz vele motorozni!
De azt a fogadást is felajánlom neked amit az egyik cimborának,hogy a bakonyi túrán egy nap ahányszor el tud menni mellettem,annyi sört fizetek neki.
de nem is esek le róla annyiszor mint egy szentiváni ktm-es ismerősöm
Na ez az,hogy csak szeretnél,de sosem fogsz! Te csak gurulgatsz,de nem motorozol!
akkor majd egyedül megyek
valóban nincs keresni valóm köztetek,de nem is a társaságért mennék
lehet hogy ti elkávézgattok ott,én motorozni szeretnék
Jaj de sokszor hallottam már ezt! Felejtsd el,nincs neked semmi keresnivalód köztünk, ez a fiúk sportja nem a kislányoké!
ha visszajöttem külhonból veszek magamnak ilyen sárdagasztót és meg kell tanítanod minden fortélyra,ami terepen kellhet.
ja ezt vedd fenyegetésnek
elküldtem.
a héten te nem leszel győr környékén ráérősen?
mert megbeszélhetjük az eseményt,ha összejön