Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ősszel is meg tavasszal is mondtam hogy gyere! Pannonia ring? Ott van sár?
Az nekem csak ősszel vagy tavasszal adatik meg...de eccer eljön majd az az idő is....most másra koncentrálok.....jövő csütörtökön nekem Pannonia ring..
De mikor ülsz rá,aztán jössz el erre motorozni? Most vasárnap is hibátlan volt a terep. Igen jó volt a túra,azt leszámítva hogy egy feljáróba a nyakamba esett a motor,és összebaszta a jobb oldalamat. A szép az egészbe,hogy az oldalamon megtudom mutatni a gyerekeknek az oldalamon a szivárvány összes színét!
Mikor dolgozol csokifijú?
Ha a DRZ-n, vagy az LTZ-n ülök, akkor nem gyulladok be az esőtől Jimmybáttya....de a tiszta R6-ot nem akarom összemocskolni.
Most eredt meg újra, a k.....annyát.....
Na mi a búbánatos pöcs van pacal arcúak? Begyulladtatok egy kis esőtől?
Mi most tolódunk kifelé.Akkor nálatok senki semmi,semerre?
Mert ha akármi akkor mi lehet elgurulnánk felétek 1 cigire.
énse megyek sehova
mikor nézhetem meg az 52-est?
Hi!Nah, akkor a mai motortámasztós, okoskodós-mondós meeting elhalasztva....én már nem tolom ki a kéket....
na azért ez nem teljesen igaz mer néha a félhüjék is ide találnak
Akkó van!
Olyan nincs, hogy nincs .
Olyan nincs.
Intézkedek.
Elvileg meg kellett volna kapnod egy mélt, hogy júl.31.-re betelt minden hely, aug 15.-én mész Kiskunlacházára.
Adj egy telefonszámot.
Ha nem akarod ide kiírni, akkor excatx@freemail.hu
Ezt nevezik lehúzásnak nem?
Hmm... NEM ?
én is így vagyok vele de inkább betoltam a garázsba...
Megint süt a nap.Most akkor akar vagy nem ,esni?
Eszti, kb mikor lesz, vagy egy telcsiszámot ha dobnál a pumuklee@europe.com-ra, nem tudom még hogy alakul az estém, de ha be tudom iktatni akkor mennék :)
Há nem arra találták ki?
hát ja a belső hőmérsékletet meg úgysem oldja meg semmilyen ruha rajtad.még trikóban is van vagy 45 fok nálad
te vasárnap jössz?
holnap kicsit túlhúzom az er5-tel a powerslide-ot,elcsúszok,1 hét szervíz és nem örülsz ennyire

Ex,ha kell printscreenem van róla hogy 07.27én teljesült az utalás,mégsem írtak semmit vissza
Most te ilyenkor tudsz beszélni a fejükkel?
Mi beszéltünk meg estére támaszkodós beszélgetős témát....estefelé...Lacit csörizd meg....aztán mondja az igét...hol mikor...

eddig 7-en vagyunk rá...csatlakozz Ex!
miaz h normális ruhát? ez tök normális és nincs melegem