Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha túrázni akarsz, akkor inkább Ausztriában gondolkozz, ott az utak minősége is megfelel, csak a hangos kipufogó miatt lőnek agyon a helyszínen .
megnézem, köszi a tippet
Nagy meló lesz neked is, mint nekem ruhát találnod...mivel nem vagyunk konfekcióméretek. :)
Egy jó tanács furcsa és szokatlan módon apum, aki szintén puff a kismegyeri úton a Ford Top felé bal oldalt a gumis mellett egy angol turiban vásárolt magának 30.000.- pénzért zsír új bőr, hibátlan szerkót...ott vannak bőrcuccok, nézz be!
Köszi Laci :) Igyekszik az ember, RS50 et vihetnék még el és akkor jobb kedvű lennék :) Tegnap elmentem ruhát nézegetni, hát az amorf habtestemre nem egyszerű :)
foregon lassan vehetne valami normális ruhát
Szia Pumukli!
Gratula a KRESZ-hez!
Nem tudom még, nem hívott vissza este Gyuszi bá:P
Ma én integettem neked kocsiból:)
Miért lenne baj?
A normális emberek mindig idetalálnak....
Köszike
Mikor lesz az első vezetés?
az se nem volt,de az ember akitől vettük...2 alkalommal találkoztunk,2 különböző kocsival jött,és még volt neki 3 eladó...
szóval valamit mi rosszul csinálunk
Átadom neki :)
Igen nekem, megismertem a mocidat :)
ittvannak he , jó hunyorítós, nem az összes...
Inkább én is ideszokok, ha nem baj:-)
Na azzal a másik oldallal kapcsolatosan a falra lett festve az ördög:-)
Van ott egy rosszakarónk sajnos.
Mondjuk ,ha elérsz valamit akkor lesznek irigyeid.ezzel is számolni kell ahogy látom.
Hülye vagy bammeg? Vettél egy volgát?

Amúgy ezekbe nem hulla szokott lenni,hanem nokiás doboz!
Szerdán elmegyünk Zircre egy fagyira?
Mikor is jönnek a gólyák? Mikor lesz a beavatás?
Állami kocsit.de tényleg.egy miniszteré volt és érdekes módon a kormányváltáskor lett kivonva ideiglenesen a forgalomból
megnéztem a csomagtartót,nincs benne hulla
Booyakashával pontos a meglátásod, ő idén inkább csak tolta a Busát. Az az 50 km amit talán ment vele ebben az évben nem igazán nevezhető motorozásnak Végre ez másnak is feltűnt nem csak nekem.
Viszont hozd csak nyugodtan a Kawát, jól fogja érezni magát ezeken az utakon. Ha nem is hibátlan mindenhol az út minősége de azért motorozható.
Mert mit vettél te szerencsétlen? Platós ifát?
Ja hétvége ismét nem jó,program minden napra,szombat lehetne jó de apu 50 éves,aztán nem akarom veletek elrontani a szülinapját inkább a kollégáit hívtam meg
Gyáh nem fér le a kocsi a garázsba
Ki jön betonozni?