Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az utak szarok,úgyhogy hagy a csába a suprlotyózást,aztán vegyél egy endurót! Oda garantáltan jó csapatási lehetőségeket tudok!
tegnapse volt ott amikor én voltam
azt irta hogy délelőtt megy mer forma1-et kell nézni délután
voltunk ma cseszneken simoval (képek remélem késöbb lesznek) basszus de nem hittem a szememnek és most komolyan mondom gyerekek Balu nem volt OTT ,
Szia Pumuklee
Mond meg légyszi Gyula bának, hogy a két bábolnai volt motoros tanulója üdvözli, és hamarosan megyünk bemutatni neki a szerzeményeinket Kötyike.
Neked meg jó vezetést nála!
Szerintem az egyen-póló miatt . . .
Amúgy nagyon faszályos a ruha. Föl lett avatva, elég gyors . . .
Szép jó napot Mindenkinek!

Gratula a sikeres vizsgához, csak így tovább!
Szerintem neked intettem reggel a Wolfnál a lámpánál.
főutak elég jók
a faluk közötti kis utak elég rosszak
Sziasztok! Némi infóra lenne szükségem a Győri illetve a környékében lévő utakról, esetleges túra lehetőségekről, motoros útvonalakról stb. arról van szó, hogy pár hónap múlva úgy néz ki Győrbe költözöm Cardiffból és nem tudom, hogy hazavigyem e a ZX12-esem. ha mindenfelé nyomvályús, kátyús utak vannak, és kevés túrázási, illetve csapatási lehetőség, akkor eladom és majd otthon veszek egy supermoto-t :) vagy mit tanácsoltok? Booyakasha látom te Busával tolod, neked mik a tapasztalataid? az infót és válaszaitok előre is köszönöm!
pincébe hüssöl
egyenlőre még koptatom tovább ezeket a szar gumikat
mivan a demonnal?
Sziasztok!

Szeretném felhívni figyelmeteket egy Montenegrói túrára.
Részletek itt:
http://www.kantavar.hu/reszlet...
Felhívtam Guszi bácsit is :) Este hív vissza hogy mikor tudok menni vezetni:) Már holnap reggel 10 kor akarta, de mondtam hogy 4 ig meló van úgyhogy nézze át a naptárját :)
Na megyek a füstösért,ha összejön hétvégén jöhettek betonozni
Naja... ahol megjelenik a pénz...
Kedvenc videóimat nézegetem,és újra ráakadtam az etalonra hang terén.cbr 600 nyami
Veszek egy ilyet és minden este elmegyek Ex előtt
nálam is megesett,mondjuk nem jókedvből
nsr-t is még néha löködöm de csak melegen
nehogy már kopjon a szénkefe meg merüljön az aksi
mér' azt ne mond hogy te önindítót használsz a busmanon
amúgy superlotyó projekt leállt?
Az a baj nem érdekel.Na meg annyi időm ritkán van egybe, hogy egyszerre kész legyen.Ez indul hidegen melegen 1.re,csak nem nagyon megy.Szerintem gyűrű.Ráadásul most az utánfutó is fel van borítva,perselyt kell esztergáltatnom meg alvázfestés,gumicsere stb...nem tudom elvinni most senkihez.
"be köllött tóni"
A három egypontosnak amit elkúrtam, nem kicsit, nagyon, ezt az idióta érinőképernyős dolgot, én még papírhoz szoktam. :)
5000-ből megvan, de te is meg tudod csinálni mer ráérsz
multkor nekem az volt a baja hogy melegen mindíg be köllött tóni mer rugásra nem indult
cseréltem főtengő szimeringet aztán megjavult
csináld meg nekem,mert most a boltig sem mernék vele elmenni
szerintem újra kéne dugózni,gyűrűzni,aztán ki tudja még mi várna odabenn
ott a simson
nyargajj ki vele csesznekre
de akkor szójál ha mész mer megyek én is
Mé' mondod ezt,jobb vagyok a Dodornál
Az az igazság most annak is örülnék ha egy dot2-t lenne mibe öntenem...