Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mögötted haladó Aprilia RS-es meg lefulladt a kanyar közepén, vagy mit szarakodott Kardosréten?
Mentünk ma egy lightosat .
Bazzeg csoki, ha gyökkettővel tökölsz és látod, hogy mögötted gyorsabb járművek érkeznek, legalább húzódj le az út jobb szélére...
Sziasztok!

Eladó a bőrruhám...akit érdekel csörizzen...
külön-külön is...
Én nem mennék Csesznek felé, Veszprémvarsánynál besokallt egy autós és le van zárva miatta az út... info: kisalfold.hu...
én mjd valamikor kimegyek de nemtudom pontosan mikor
3 óra körül
Délután kinézünk Csesznekre, van kedve valakinek jönni?
Úgy érted a kipufogóba akarod berakni a fojtást?
Én máshol integetnék neki!
Délelőtt, mert F1-re haza kell érni
aztán meg lesel ha a lámpánál integet, mire elindulsz ő már a következőnél van
Na hallgassuk meg gyerekek ma megint kalev bácsi meséit,a hihetetlen helyeken átmenő corsáról!

Kiszedném a fojtását,az hétszencség!
Én már de. ott akarok lenni. Majd többször megállok a parkoloban azon az oldalon ahol a büfé van.
én is mennyek csesznekre?
mikor mentek?
Én ott leszek
A Corsával olyan helyeken áteveztem amibe te csónakkal is félnél belemenni.
Úgy hogy zil lehet nem nagy szám,na de ha azt mondom hogy egy 6000köbcentis 2üléses v8as már jobban hangzik?
A nyalás meg felér a sörözéssel,a pultoscsaj is megmondta hogy ő a helyemben nem vezetne ha citromosgösseres-fagyit kérek,mert jön a szonda aztán megbasznak.meg utána meg is büntetnek
Tudod,amelyik mondta hogy még fojtott a robogója
Nem terepen? Háááá úgy kőnyű!
Mondod ezt úgy,hogy életedben akkor voltál terepen,mikor anyád hátra küldött a kertbe sárgarépáért!
Az való neked! Vagy inkább talicska! Azt talán nem tudod elb@szni!

Minek menjek fagyizni,mikor sörözni is lehet!
a terep az kényelmes a magyar utakhoz képest,főleg ilyen puha sárban
Én megyek elvileg, de nem terepre : )))
zil-t
ha eljössz fagyizni jövő héten meglátod.
Na mi a búbánatos taknyos fasz van traktor arcúak?

Asszem egy kicsit beittam vagy mi a csöcs! Fasza lesz holnap motorozni terepen,ami amúgy sem ráz! Megy holnap valaki csesznekre?

Mit vettél kalev?
Így van.Az a baj a kutyám már Kormos,nem lehet ennek is az a neve .Részleteket csak személyesen mondok.Kezdem utálni az internetet...