Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerült belegelni?
no protektor...
csak zseb....
Amúgy jó...
Döntsd el...
Fél órán belül kiderül, megyek-e holnap...
*holnap
Sziasztok
basszsus most néztem hogy hoonap este lesz Kawa esti motorozás a Hungaroringen megy valaki innen?
kabátka :)

http://www.louis.de/_403d630be...

ezzel szemezek
Mi kellene?
Lefogysz vagy zabálsz
Laci, és ha rendelek valamit és nem jó méretben akkor mit lehet tenni?
Jó reggelit :)
akkor már csak azért is ne oda menjünk mert utálom a volt főnökömet .így érthető ?meg a másik h az összes pizza mozzarella sajtos abból annyi igaz h a fele mozzarella a fele meg trappista .nekem 8.és akkor hol?meg ki akar még jönni ?ennyire ne tolongjatok
Jah!
Péntek én louis...
Valakinek valamit?
Hát ez az...
Nekem meg semmi bajom, pedig 15 éve télen-nyáron moci
Meg faterom is 30 évig és nem fáj semmije...
Pedig akkor még csak farmer volt...
megnéztem,hát ha pizza alatt ők 32cm-t értenek akkor nem drága.az átlagosak 1000-1300,simán jó.persze a pármai sonkás az 2400
akkor péntek nyóóc?
én is egy darabig
én még tartom a frontot
De most már elég volt megyek aludni
én dolgozom, ilyenkor lehet a legjobban, senki sem zavar
nem érek rá ilyenekre .ha már itt tartunk te miért nem alszol ?ja igen.a tömítésszettben az égéstér és víztér elválasztó gumi az olyan vastag volt mint 1 befőttesgumi uh inkább visszaraktuk bele a régit.de az se lett nyerő
te miért nem alszol ilyenkor?
tudom.1-2 hónapon keresztül olyan pizzát ettem ebédre és vacsorára.a végén már kicsit csömöröm volt tőle .majdnem megtanítottak a tésztájára.
Na még ennyi sem történt
De azért ütköztünk
Lehet, hogy nem a legolcsóbb, viszont az egyetlen hely Győrben, ahol PIZZÁT kapsz...
mert nem találtam olyan bátor embert aki tankot szeretne heggeszteni
8 mer mondom h fényócckor végez .nekem aztán mind1 hova akarol menni.de a pizzériában a fagyis alakulat nem tud nyalni .Pestig nem megyek el neked .csak ne a La Dolce Vitába mennyünk mer az kurva drága
mocilaci jelentkezz
szombaton akkor vásárosfaluba lessz a menetel?