Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

freccia c12-ön volt fent,elvileg mechanikus poweres lenne,de felrakható az elektromos poweresre is(freccia c11-12,mito 1-2)dugó nincs meg,aprobb karcok vannak a henger falán,de a nicosil ép egy jó dugóval még pár ezret lemegy
az ára 13eft,
ez it mit tud?:D mito henger és ára van? nicasilos,megragadt,vatta új,használ vagy dugóval? mit kell róla tudni kérlek oszd meg velünk!
van egy ilyen tankom (csak zöldben) tanksapkával
3 üveg kóláért viheti akinek kell
Köszi a képet szacsomotor!jól jön...
hellosztok! valaki segitsen nekem sürgősen kelene mehanikus power freccia c10 eshez nincs vkinek vagy nem tudtok vkit ajánlani aki tudna nekem szerezni esetleg miével egyezik ez meg! a poer nyelv is elég lenne nekem az tört !segitsetek! sososososososos
az nem cink,csak 125ös hengert kéne rárakni xd....egyszerűen nem találok hengert:S akinek van az meg úgy el van szállva az árakkal:S ilyen 45000Ft-okat kérnek egy szaros használt hengerért:S nemrég még 25-30 megállította az árakat de most:S...
sziasztok a cagiva mitok 2 személyesek ?
Pontosítanám tehát: Cagiva Planet első sárvédő. Sajnos a Mito-é nem ugyanaz. Köszönöm!
hello: van ilyen=7000ft
küldök képet.
ha kell postázni is tudom.
e-mail:ktmktm@freemail.hu
Mivel nem írtad milyen mocihoz én belinkeltem a Prima maradványaimat. :-)
igazán irhatna valaki hogy hogy afaszba van rajt az az alaplap én pénteken motorozni akarok
nekem mitohoz kéne henger,de itt csak képek vannak vagy én vagyok hülye csak hozzá?
A mellékelt képen látható féle kellene. Ugyan nem mito, de elviekben teljesen ugyanaz.
hello: nekem van első sárvédöm mitora forditott telos vagy sima telo van mitodba?
Sziasztok skacok! feltétlen érdekelne jó henger(akár dugó,gyűrűvel együtt) akinek van kérem feltétlen jelezze....jah és az ilyen használt irreálisan magas árak mint pl 45e ft egy használt vacakért,köszönöm kihagynám....előre is köszönöm!
Helló! Tulajdonomba hutott egy Cagiva Elefant 125 ! na most a gyújtás szétvan szedve! GYujtás beállításhoz lenne egy kis segítségre szükségem! vayg egy kép is elég hogy hogyan áll az alaplap mert van rajt egy csomó lehetőség(nem simson hogy csak három hely )
Sziasztok keresek freccia 1db hátsó indexbúrát és hátsó lámpabúrát akinek van kérem írjon
KÖSZÖNÖM
Sziasztok!

Keresnék Cagiva MITO 125cc nem ramaty kipufogódobot és első sárvédő műanyagot (lehetőség szerint nem töröttet, feketét.)

Ha valakinek van: fotó, irányár jöhet az info"kukac"optimalpc"pont"hu-ra, esetleg a +36(30)266-2707 telszámra is. Köszönöm előre is!
Üdv!
Érdekelne, hogy ezek a Cagiva elefantok(50cc) hány sebességesek és,hogy mennyi a végsebességük? Sehol nem tlálok róluk infót.
Előre is köszi a válaszokat.
Cagiva elefant 50 blokk alkatrészek, lánckerekek 44 fogas , 50 fogas első lánckerék 14 fogas , stb eladó..
márcsak a trafo van a motorbol
helló érdeklődöm mi van még az 50-es ből engem a hátsókerék érdekelne féktárcsával eggyüt ha tárcsafékes mi lenne az ára