Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az ami a motorodon van az tökéletes hozzá nem kellenek új csavarok csak lánckerék van .
Nekem az lenne a kérdésem ehhez hogy a felfogató csavarokkal együtt adod?
Cagiva Cocis 50 ccm blokk alkatrészek eladók...
sziasztok van egy cagiva 50 es motorhoz való hátsó lánckerék, ami csak 44 fogas, vagyis egy picit többet ki lehet hozni a végsebességből felszerelés után , mert ugye a gyári 50 fogas. kb 50 km -t használt a lánckerék és az ára 4000 ft + posta költség.
Nekem egy kérdésem lenne. Valaki nem tudja megmondani hogy az 50 ccm Cagiva Cocisom miért rángathat? Aztán egy idő után abba haggya.
Cagiva elefant 50 blokk hengerszett gyujtás karbi nélkül 7000ft
hivj megegyezünk
30/752-3495
sziasztok!
Cagiva mito Evo hengert keresek dugóval együtt!
akinek van jelezze!:) vagy vegyen felmsn-re!
Sziasztok!
Nagy bajban vagyok...Lenne egy kérdésem...Cagiva Elefant-nak mekkora előgyujtást kell adni? hány mm?! üdv.! SEGITSÉÉÉG!:)
hello megvan még a vízhőfokmérő gomba (jeladó)
én megvenném vagy ha nincs meg hol tudok ilyet venni?
előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel:rittlinger Zsolt
e-mail elérhetőség: xxxzsoltx@gmail.com
Sziasztok, lenne egy kérdésem. Néztem egy Cagiva elephante-t, eddig nekem egy Honda MTX-em volt de gondolkoztam, hogy ilyet vegyek 125-ben, szerintetek melyik a jobb moci illetve mire figyeljek oda nagyon a vásárlásnál?
hello: alaplap-vagy cdi elektronika hiba lehet a baj.
ha kell van mind2
alaplap=10eft
cdi=10eft
lécíves segítsetek hogy mi ez?
Szerintem frecciához van mert amikor vettem egy frecciát donornak ahhoz adták de nem tudom biztosan mi lehet ez
Sziasztok sűrgősen kéne még a héten frecciához kuplung bovden akinek van írjon nagyon fontos lenne. Nem tudom hogy a mitoé jó e hozzá de gondolom jónak kell lennie.
Segítsetek !
sziasztok tudnátok segíteni ?
Van egy Cagiva Frecciám hidegen melegen indul van alapjárat de viszont ha bemelegszik elkezd rángatni szaggatni durrogni megköszönném ha tudnátok segíteni mi lehet a baja vagy mit kellene megnéznem
Szerintetek Cagiva Elefant 125-os valltojába mien olaj kell?Mert már nagyon sok fajtát probáltam es nem váltak be,egy jo darabig nincs kuplung vagy sokat kell melegiteni a motort!mivel en crossozásra használom gondoltam hogy valami direkt cross motrokba valo olajat veszek belle,mi a vélleményetek hozá?
Segitsen aki tud.
Cagiva motor beindulás után visszafelé forog
Mi a manó lehet ez ,idáig nem csinálta az volt a baj
hogy meglazult a mágneslefogató csavar, behuztuk
a csavart és utána kezdte el ezt csinálni, a mágnes
levéve nem volt csak a csavar visszacsavarva.
Tudja valaki mi lehet ez ?
Köszi a válaszokat
Pisti
a 15w 40 es nem tetszik neki, hajlamos nem rendesen kiemelni a kuplung, pedig max 2000 km van az új lamellákban.
cagiva freccia,elefánt3,tamanaco 125ccm mechanikus poweres henger eladó dugó nélkül(a hengeren aprobb karcok vannak,de még párezer km-et lemegy)
A gyári AGIP Supermotoroil F1 15W50-es,de ilyet ritkán találni.
Akármilyen 15W40-es olaj jó bele.50-es blokkba 0,5L egyes fórumozók szerint lehet 0,6L is.
Cagiva blokk alkatrészek eladók ,50ccm es Henger ,lenkerék, lánckerék ,első ,hátsó .......stb kérdezz és válaszolok...
Sziasztok!

Egy jó tanácsot kérek! Milyen olajat tennétek supercity 50-prima váltójába, ki tudja a gyár mit javasolt anno?
hello önindító nincs vkinek primához?
Eladó egy keveset használt jó állapotú Cagiva hátsó féktárcsa.
eladó cagiva freccia első teleszkóp befogókkal 7500 ft
hátsó lengéscsillapító 4000 ft,
kerekek gumistól fogaskerékkel féktárcsával 10000 Ft
2 db fékmunkahenger 5000 ft
2db farok idom első fejidomtartó sárvédők tankidom 8000 ft
stb....