Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Megvan a motor,sikerült,szerintem jó áron megvenni.
Az első tapasztalatok,hogy kis beállítás után nagyon megy,vagy legalábbis eléggé.:)
Nekem van müszerfalam.

http://picasaweb.google.hu/ple...
hellósztok! kellene cagiva supercity 50-es hez első komplett fejidom ,hozzá műszerfal,és gyujtáskapcsoló,gyári sárvédő aki tud valamelyiket is az írjon e-mail:zseni007@citromail.hu vagy msn:zseni007@citromail.hu
nagyon fontos előre is kössz
Köszönöm.
A mocit még nem néztem meg a srác szerint 92-es évjárat,de hiszem,majd ha látom.
Szombaton megyek megnézni,akkor minden kiderül és ha az enyém lesz rakok majd fel több képet is.
Át van festve KTM színűre és tele van matricákkal,a többit majd szombaton leírom.
Nálam kb egy éve van, fél éve már használható állapotban, használtam is :-) A tiédet 1-es szériának nézem, az enyém 2-es (talán 86-os, a motorkód: AP-86) Véletlenül jutottam hozzá, azóta már a gyerkőcé, én átnyergeltem egy Tenere-re.
Általános dolog a 2T-4T összehasonlítás... Alma-körte, kinek mi tetszik... Az biztos, hogy pörgetni kell, 6-7ezek körül jön meg az ereje (de akkor aztán brutál módon) - ezt fura megszokni (én soha is fogom tudni). Ez még nem power-szelepes, ha az lenne, akkor még nagyobb lenne a nyomatéktalan és a nyomatékos tartomány közötti különbség. 25 LE - de ez "levegőből" nem jön létre, benzin kell hozzá. Nem is kevés... A km-kihajtó jó eséllyel cserés lesz - nincs hozzá semmi :-( Vegyél egy bringa-órát rá, az van pontos idő is :-)
A hátsó dob biztosan határközelire lesz kopva (az enyém is az...)
Könyvet-doksit nem fogsz találni hozzá - de ha mégis, gondolj rám is... Az alkatrészek is nehezen hozzáférhetőek :-(
De ha megy alattad, akkor az endurozás gyönyörű!
Sziasztok
Én csak most regisztráltam és kezdő motoros vagyok.
Szeretnék venni egy cagiva elephant 125-öst.
Anno régen motoroztam,kb 6-7 éve.Én is simsonnal kezdtem és a végén volt egy yamaha dt-m.Érdekelne a véleményetek az elephantról.
Mennyire megbízgató,szervízigényes,általános hibák stb?
Mellékelek egy képet a kiválasztott motorról.
hello vegyél fel msn-re és ott minden elmondok am az önínditó nem volt meg csak ez ide került hozzá vhogy:D
Kössszziiiiii! Az a "lap" megvan, de hogy még ezen lenne egy kis luk, arra már nem emlékeztem.
Hello!
hello a csavar nincs meg
city bendixröl képet küldhetnél , mi lett az önindítóval?
Szasztok.Nem tudja valaki hogy az "Elefánton" hol van a feszszabájzó?
Szeva. Nekem a fékar felfüggesztése elött nem sokkal egy kis fémlap nyúlik befele.(Habár nekem régi a moci 86-os.)
És az a csavar megvan hozzá , amibe belemegy az imbuszos csavar ?
Helló!
Eladó 50 cm3 -es Cocis ( elég sok dolog megegyezik prima, supercity, és más cagiva típussal) blokk alkatrészek olcsón (inkább vigyétek mint rám rohadjon).
Pár ár tájékoztatás képp:
olajszivattyú(majdnem minden Cagiva), (hosszú löketű hibás) főtengely, 3 sebességes váltó (11/38 14/29 20/29): 3000 Ft
membrán, blokkfelek: 2000 Ft
komplett kuplung (50/75 prima, supercity, cocis, k3) 5000 Ft
KÉPEK ITT!
a váltókar 3000ft de van még rengeteg alkatrészem!fékkarom,blokom meg minden
A váltókarról tudsz képet feltenni ? És mennyiért adod ?
cagiva elefant 50ccm blokk alkatrészek eladók .kuplung és a dugó nem jó , henger és egyéb blokk alkatrészei mint olajpumpa ,gyújtás, membrán ,lenkerék ,nikaszilos henger, amibe 38 as dugó kell deknik,hengerfej hajtókar és főtengely ....szóval sok minden van , önindító elkelt.
Szia!
Feszültségszabályzóm biztos van, kormány kapcsoló is valószínű, a hátsó lengéscsillapító van de nem jól csillapít.
06705446508
Gab!
06707035667 ha kell valami
hello nekem van váltókarom hátsó fékkarom meg blokkomis!
Elefántosok!
A dobfékes modellnél a hátsó féklámpakapcsoló rúgója ALUL hova a harcikutyába kapcsolódik!? Egy éve szedtem szét, most rakom össze - de nem passzol sehova :-(
Van vmi "kimunkált" pöcök, bügyök amire rá kell kapcsolni vagy vmi furat vagy akármi... Ahova pont illik - ott eléggé semmi nem tartja, tehát biztosan nem oda való
hello: első teleszkop párban van 2db=8000ft
én bács kiskun megyében vagyok.
de ha kell postázni is tudom öket.
kell készitek fotokat is.
Írtam email-t jul. 22-én.
Szia!
A lengéscsillapító párban van? Érdekelne minden. Hol lehetne átvenni?
Én Bp. XV. ker, Üröm és Csömör között mozgok.
Üdv.
hellosztok aki tudja h hol kaphatnák primához önindítót az írjon már vagy ha van vlakinek ennek a további része az írjon már lécci, köszi.