Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halika!
nekem is van egy eladó rx em 160-as polini tuningos4
nagyon pöpec a oicike!
Ha esetleg valakit érdekel írjon egy Email-t !!! zsoltyamaha@freemail.hu
közben talláltam már képet
Helló
A motorról mutatnál valami képet??
KÖSZI
az ára 230 e. ft mert most kapott új láncszettet,fékbetéteket és szimeringet
Érdeklődhetek ára iránt? Lehet h érdekelne a dolog ha ócsó
Hello!

Van egy eladó 2001-es aprilia rx 50-es motorom ha érdekel írhattok a donatzanocz@freemail.hu-ra vagy vegyetek fel msn-re (sargataxi@hotmail.hu)
hallod a motorodért,soha nem fogsz 300 fölött kapni...380ért hírdeted és 97esnek...ne viccelj már még a 123as blokk és ráadásul a régi dekni van rajta(nem az ezüst szinű hanem a szürke)és 94ben csinálták ezt a fehér színt...elől nem látom a did felnit,meg az arrow rendszer is hiányzik róla szóval...és még nem is rendszámos....elmélkedj 1 kicsit és talán 250ért majd 1x elviszik,ha nem megy vmi barom aki beveszi h 97es,de akkor sem ér 380at papírok nélkül...
Qrva jól néz ki!
mi ez a roncs?
köszi szépen! a sisak az Airoh Tyger, Miskolcon vettem 32e volt
Szép vas!! De engem a sisakod fogott meg Merrefelé lehet olyat kapni? 1ébként haveromnak is supermoto van husqwarna 125 sms az is állat gép
felteszek egy képet az enyémről, ha valakinek az sm-hez lenne kedve
Thx .. felveszlek úgyis lesz még annyi kérdésem
nincs mit,van msnem ha kell...xlzx@citromail.hu
Ok megpróbálom! Köszi a segítséget
nekem is keveri...amúgy leszeded a különolajzás kis deknijét és ott van vmi kis csavar(csap) amin állítani kell. amúgy meg www.serviceaprilia.com innen letöltöd az MXét(mert az az angol,meg képekkel meg minden) és semmi bajod nem lesz,mert ugyanaz a motor,csak más km óra,meg a gyújtás kapcsoló. a szervízkönyv írja az állítást,sok sikert.
van olyan h kipufogó eldugító vagy mi vegyél olyat és a garázsban nem fog csöpögni
Jah 1 kérdés, neked külön olajzású v kevered a benzinhez az olajat? Mert nekem külön megy be és ne mtudom hogy leeht állítani rajta, kicsit sokat adagol és nem égeti el rendesen és a kipufogó végéből mindig nagyon csöpög az olaj, ebből kifolyólag a hátsó idom és a lámpa olyan csúnyán olajos h alig lehet látni ha világít, jah és csöpög lefelé ami a garázsnak amiben tartom nem túl előnyös...
vágom,most tudok 1 ilyet rendszámmal 3kilóért...
Szépen néz ki , nekem nincs ennyi matrica rajta, az enyém szinei a kék a halványzöld és 1 ksi narancssárga remélem tood melyik
nem látszik a kép...nekem az első a régi a 2. a mostani
Jah a másik probléma az az h 50-es papírok... de az enm akadály
nem nekem se müxik
Xar a kép amit linkeltem? Nekem nem jeleníti meg
Hát amilyenre én gondoltam az olyasmi mintha 4 ütemű lenne( tudom elég nehéz erre megoldani) 1ik ismerősömnek van 450es yz az szól nagyon durván és mindig amikor hallom elmenni mellettünk irigylem őt . Szal a lényeg az lenne h vmi mély hangja legyen és árban is elérhető Jah a képen a motor nem az enyém de teljesen oylan mint az enyém cska a kipufogó más