Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akörül
áá nem mentél te gyorsan 120, vagy mennyi is volt? 50es táblánál
van valakinek RS 50 gyári kipufogója?? nem nekem kéne
meg rólam tudni kell h nem könnyű a csuklóm...mentem tegnap z3mal 1 kört ő is látta hogy 80 alatt nem nagyon közlekedem,lehet az bárhol mentünk kibaszott főúton és lámpát fogtunk,ő előre ment nekem meg elzárta az utamat 1 teherautó...út mellett volt földút...nem fékeztem csak kanyarodtam át a földre
neked hány km kb? pesttől durván 200,5 lityót fogyasztasz,debrecen meg szintén 200 kb nem? az 1 csöppet sok meg fárasztó
hát a tank 9 lityós és akkor az ugye 31,5 liter...és olyan 6-7 körül fogyaszt.jó elég kevesebb benzin is lehet megúsznám 25literből is,de emellé még kell fél liter olaj is !
a fogyasztást számold ki és írd le h az hány lityó neked
de rossz,oda vissza nekem 400 km meg mondjuk még ott megyek 50et az 450 és az 3,5 tanknyi benya és 4-5 órányi motorozás
ezt jól megaszondtad
Ki lakik még közel hozzám innen?
Köszi Sland!
Nah ez a fórum nem ismeri ezeket a TAGeket...
az nekem 200 km.... nem gáz,megoldjuk,de 1edül nem lesz kedvem lemenni oda majd inkább vkikkel bárki jöhet majd,az utazóm az 100-110 körül van,ha csak nem teszek nagyobb első fogaskereket rá,akkor 140
Nekem miért nincs egy olyan lány ismerősöm se aki szeret motorozni?[IMG]www.sg.hu/kep/faces/rinya.gif[/IMG]

Vagy legalább valaki a közelbe...

Katabaaby! Kurvajó szerkód és motorod van! [IMG]www.sg.hu/kep/faces/eljen.gif[/IMG]
Viszont Smith-el tok többször is mocizni,mert 10km az nem távolság
hát oké!
én benne vok!ha télleg eljössz gurulhatunk majd eggyet erre felé.
kár hogy bonyhádon laksz.... majd jövőre meglesz a jogsi és elmegyek megnézni azt az rs...tudod te nem is érdekelsz 1átalán
a gondolataik engem se zavartak!!
de majd várd ki a végét!!!
hát sajnos nincs de ez van
mért??? nincs barátod???
hol van rajtad felesleg? nem látszik sehol...ez meg hülyeség hogy ha szép lennél...nekem most volt barátnőm fél évig és most nincs,majd lesz más....
Hát Durci erre nem számítottam,h ez lesz végülis ha szép lennék lenne pasim ,de engem nem zavar h ők itt elmondják gondolataikat.
nem vagyok én nagyképű csak tényeket tártam fel előtted na jól van békén hagylak hisz endurosok vagyunk...
na eddig miattam ment a vita, most meg Kata miatt!! és pont azok vannak benne, aki a múltkoriból kimaradtak!
Kata fogjunk össze, ezek a pasik nem tudják magukat visszafogni!!!!!!!!!!!
De jó hogy jöttél, legelább nem én vagyok a fő téma, hanem te.
üdv a fórumon!
ne legyél már ilyen nagyképű azért szép csaj nem?
attól még h van nőm nézhetem az ilyen csajokat is