Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szentem naon csúnya csóró motor nem csak a festés hanem az egész
Nem is drága ezér a motorér csak mien lehet a motorja, szarrá lehet ölve
Meg nem 280volt hanem kevesebb
a felni az akkor is narancssárga volt
Hé ez a multkor még szürke volt fullon, nem volt rajta sárga meg fekete meg ... narancssárga felni
ha jól tom van innen vki paks közeléből! hátha látta már valaki ezt a power szelepes csodagépet! RS 50 GP1
Stopie hogy vagy olvastam adatlapodba h kocsivla találkoztál? Kezeid lábaid??
Én is vettem már le a végét!!
De nem megy úgy!!
Ha csak a végét veszed le akkor semmi baja nem lesz a gyűrűnek!
Csak akkor lesz baja ha az egészet leveszed!

Haverom azt csinálta a babszin+ Én hangtompító nélkül!
Így végig a városon! A rendőrség előtt pirosat kaptunk!! Csak néztek a zsaruk!!

A gyapot az kell a kipuba mer anélkül a szarabb!!
Szal ez rossz ötlet volt hihető!
én mikor teljesen levettem a végét, kerültem egyet, nem gyorsult úgy, meg kell vmi folytás, mert többet fogyaszt és nem megy. jó a hangja szép:) mer ha nincs elég folytás, akor amikor sűríti a motor a benzin-levegő keveréket, egy részének van ideje kiszökni, mert nincs nyomás ami visszatartsa, kevesebb anaggal kisebb lesz a robbanás, és ezér nem megy úgy.
heyy hallod az nem lesz jó valami fojtás kell bele mert különben szétküldi a gyűrűket... (legalábbis Simsonnál ezt tudom)
gratulálok kurva nagy segg lehetsz a gyapot minimálisan teljesítményt is növel.....nekem is kivan "herélve" a rieju és kurva szar hangja van
az fasza, hangot nem tudnálk v hogy felrakni??
Haveromnak 125ös Rs-én kibelezett kipuff van majdnem nyitott teljesen na annak aztán kurva jó hangja van,ahányszor meglátom meg meghallom azt a mocit mindig az jut eszembe hogy: ,,ilyen nekem is kell!!! " Kurva jó gép fekete chestefiledes
Csáztok!!!
Tegnap haverral szétflexeltük a kipufogómat
Hát tele volt az egész kipufogó gyapottal az összesett kicibáltuk belőle mostmár csak egy üres cső!!!A végét vágtuk le de még nincs visszahegesztve de így iszonyatosan kurva jó a hangja!!Ha minden igaz este vissza hegesztjük a végét de lehet nem mert ma még a városba úgy akarok vele mocizni!!Na majd teszek fel róla pár képet
a gyári karbija 12mm-ből megy 14be a szívócsonkba!
Az Rs-ekbe gyárilag mekkora karbi van????, me az NSR 50-be van 17-es és levan folytva 14-esre és igy megy 110-et és az NSR 94-es vagy régebbi.
na mondom! Az ut szélén volt szalma vagy gaz de már szét volt száradva és esett az eső kb 20 percig aztán ki mentem arra az utra (azon az uton nem szokott senki se járni) és gondoltam megcsusztatom és hát olyan volt mint ha jégen motoroznék és sikerült olyat csinálnom mint a supermotosok de nekem az első kerekem is megcsuszott! a bal lábammal meg próbáltam magam vissza lökni és sikerült vmennyire,megtapadt az első gumi és aztán a hátsó is és megmenekültem! De ez kb. 1 mp alatt történt,kurva gyors volt!!
na mesélj
Hy all! Tegnap majdnem szarrá törtem magam!!! Le pergett elöttem az egész életem! olyat csináltam mint a supermotosok csak kicsit gyorsabban!
Huha így meghalt a fórum?
Casper vegyél fel engem is msn-re: zolars75@freemail.hu
hy! megyek énis szexárdra teszkóparkolóba. sztem olyan 2kor kéne találkoznunk, hogy nyugodtan lehessen kajázni (kajáznom ). ja és figy. ha sárpilisről várdomb felé mész, mehetnénk együtt. msn:johan24@freemail.hu
oks ha neked jo jövö héten szombaton szekszárd tesco parkoloba találkozhatunk(már nem várdomb)
majd ha már minden biztos akkor pontosan leirok mindent
Bármikor csak szólj mikor érsz rá, ma reggeltől már üzemkészek vagyunk :)