Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi :)

Asz: *03005676*
Sland, ha megmondod a vázszámát megmondom mikori!!

Apa KPM-es volt! Értek hozzá
Szerintem fölhívod a rendörséget és bediktálod akkor megmondják de inkább a régi tulajt hívd fel
Na a p*csába...
az AF1et 94ig gyártották
Én Tyt hozzászólását röhögtem! amúgy szívesen segítek ha felveszel nem röhöglek ki!
Oké. Ez van. Akkor mikori lehet? Mert hogy nem 1992-es az is biztos.
az enyémre unokatesóm meg azt hitte 2006os mind a kettő!!és mindkettő motorozik
Ja szeretjük egymás hibáit elnagyolni és röhögni rajta jó sokáig.ugye BÉCIKÉM???? szerintem nyugodtan vedd fel rendes gyerek ám csak nem mutatja ki
hát igen
nem akarlak piszkálni de biztos nem 97es meg én is írhatom a hirdetésbe h a motorom 2006 a kutya nem hiszi el csak azok akik kicsit se értenek hozzá...97es af1 olyan nincs
barátom téged csúnyán átbasztak....
[2688] Az adásvételin 1997 van gyártási évnek írva. És a neten is a hirdetésben is 1997 volt. A motor csak 4 sebességes :( Ennyi amit tudok

[2687] Ő kis kiröhögött, értelmét nem láttam beszélni vele, úgyis csak röhögött volna...
97es af1?azt hogy csináltad rs-t meg af1et nem gyártottak 1xre 97es rs m eg már a 6sebességes szal nem is a legrégebbi
Attilát fölvetted?
Sziasztok!

Remélem itt lesz valaki, aki tud és szívesen segítene nekem, mert az Aprilia AF1 topicban nem voltak túl kedvesek kivéve egy valakit.
Van egy 1997-es Aprilia AF1-em és szeretném egy kicsit tuningolni. Nagyobb hengert szeretnék bele venni, ( kb 70-es 80-ast) , sportkipufogót meg még pár apróságot ami megdobja a gépet.
Henger(eke)t sok helyen néztem, de semmi értelmest nem találtam. Az érdekelne, hogy milyen árban és hol lehetne jó cuccokat venni az Apriliához.
Googleban kerestem henger(eke)t de csak robogókhoz találtam tuninghengert.

Remélem tud valaki segíteni.

üdv.

Sland

Tisztában vagyok vele, hogy egyhengeres motorom van -.-
Hello
Van elektronika is (4 saru 1 test 1 gyertakábel fekete)
Azt hiszem erre gondolsz.
Vegyél már fel Msn-re!!!!
Akarok tőled pár dolgot kérdezni
mate.dani@t-online.hu
62000 újonnan de csak a 2000-2005 évjáratúra jó! amúgy zsír kipufogó
Találtam nektem sportkipufogót az interneten. nem az enyém. További infó a www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i... oldalon
gyújtáselektronika??
Hello
Nekem van rs 50 -hez alkatrészem ,még műszerfal is!
császtok!!!

húú nagy bajba vok!! tegnap óta csak dadog a gépem meg nincs benne semmi erő... folyamatosan baszódott el...mára már annyira hogy alig pörög ki 5 ezerig

a karbit kitakarítottuk a légszűrőt is, kifújtuk kompresszorral de semmi. visszaraktam bele az előző gyertyát de semmi változás...

na most mi van vele?????
haverom azt mondja hogy csörög benne a gyűrű....

na neeeee
www.motorshop1.hu vagy minden motorszalonba lehet kapni
Azért újonnan szépen néz ki, csak igy össze gyányolva meg széttbaszva
hali!Nem tudjátok hol tudnék felnicsíkot venni?Köszi!