Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha jol látom szekszárd felöl jövök akkor várdombnál kell lekanyarodni
a multkori RS "találkozora" arrafelé mentem
ha gondolod gyere majd te is egyszer asszem legközelebb várdombon találkozunk(Takaró Janival)
hja megvolt a próbakör :) hangal nézzétek videos.streetfire.net/recentvi...
Sárpilisi vagyok jólenne ha rátudnál nézni esetleg!!!
cső casper pontosan hol lax?
én se lakok messze szekszárdtol
bocs 48ezer a főtengelybe meg 38km
18ezer látszik is a sebkaron hogy kapott az élettől. Szexárd környékén vagyok.
Most jöttem haza Blues Companyról bazze azók mien durvák
Széttaposták a váltóját!!!!
gratula!sajnos szerelésbe nem tudok segíteni
gratula merre lax???
nekem 366xx a motorba de az új blokkba olyan 1000 körül lehet
grat a géphez
nekem 30ezer van benne az uj hengerbe meg 1400
neked mennyi van?
Na hali, olyan segítsége kéne aki már szedett szét blokkot, mi a mienket kosárba kaptuk törött főtengellyel. Italmondotol rendeltem tengelyt csapágyakat szimeringeket tömítést 43ezer volt mindennel eggyütt Sikerültis összeraknunk bár a váltót szinte biztosra tudtuk hogy nemlesz jó merthát első ránézésre sem simson rendszerű éppen. Volt nagy öröm kipróbáltuk de szar lett a váltó ma megint szétkaptuk és 2óra igazgatás után kb helyreált most összehúztuk megint. eggyes kettesig oké aztán rákell picit nehezedni a váltókarra minden fokozatnál hogy kapcsoljon fel. visszaváltás megint oké. Aki tud segíteni az ide vagy a lugmair@freemail.hu-ra előre is köszi egyébként az első benyomás a sok szerelés ellenére nagyon raj az RS ről! kíváncsi lennék nektek mennyi km van a gépetekbe!
szerintem k urva jó
én ilyen statisztikás matricát egy teherautó oldalán láttam!jó nagyba
A vázon és az idomon egy számsornak kell lennie!!! ha nem egyezik meg, akkor nem az a gyári idomja
na én húzok motorozni
lehet hogy új idomot vett rá
ha törött és az idom heggesztve van vagy netalántán a váz is heggesztve van azt egybölk ki lehet szúrni!
Ha leszedett a motorról az idomot meg tudod állapítani, hogy hol javították (hol tört el). Ja meg hogy eredeti-e rajta!!!
jóó de 2000res.szerintem meg tört de ehezlátni kéne élőben mondjuk ha jól megcsinálták lehet énészre se venném de hozzáértő lehet.mikor én 50es speedeket nézegettem volt egykét rses hírdetés amiken sokat röhötem pl.:jobbra húz de ideális tanuló motor!!!
egyántalán nem biztos h törött! mért ha pl le volt mattulva a festés és azért festette le!!?? én se csak azért festetném le mert törött! hanem azért mert karcos pár helyen!
Én se. Igaz én úgy vettem az előző motoromat, hogy a gazdája összetörte, majd megvettük rá egy hónapra én, most meg eladtuk kb 3 hete, most meg az új tulaj törte szarrá.
Jó én meg nem vennék ilyen törött motort
Én még 200.000 se adnák érte!!!