Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új motorba 70es henger meg tuning cuccok áhh még egy jó darabig sztem ne tegyél.
hát igen ezzel a tuningal még én is várnék........
Robman de ha tuningolod akkor oda a gari! Milyen Polini könyökről beszélsz? Ez nem Simson! annak van könyöke de az RSnek én úgy tom nem lehet szétszedni ott mint a simónak!
azon is gondolkodom h lesz dobcsere de ez még a jövő zenéje először járódjon be a motor és utána jöhet a pollini csomag (70-es henger)
kivettek egy folytást a porlasztóból de van még 1 benne a könyöknél
ma rendeltem új pollini könyököt mert a széria hülyére van folytva
valószínű 2 nap múlva jön meg és még fúvókákat is átcseréltetem had menjen ha menni akar
Na Msn-en jól félreértettük egymást
nem is mondtam h milyen a bukója
Hát nem tom aszittem az akire gondolok de nem az (debreceni ő is de nem olyan a bukólya mint amilyet Norbi mond)


szal nem ő volt... akkor ki???
ez nem túl Hihető
Sirokon... ment a kijárat fele...
Attól függ merre láttad?
igazad van naon fázik csak 34fok volt ma
balko huzd vissza a fogad mert megfazik nem ertme honnan vetted ezt a z3-as hulyesgeet na mindegy lelehet allni asse todhogy ... na midnegy haggyuk
Sutyerák nem én vok homo hanem beci neki jön be z3
aha akkor legyen a legjobb de csak a hummer után:P
2milláért már autót lehet kapni
meg offroados gépet is
na figy de akkor se igaz ez a szarból várat! én szoktam menni velük off roadozni és a megyében ennél jobb terepjáró nem nagyon van! versenyen is volt már! A váz meg brutál erős! egy parancsnoké volt az autó full gyári állapotban! ők csinálták meg ilyenre! lehet h sok az a 2milla de az off road terepjáró rajongóknak hátha bejön!
ne vedd a szivedre
2milla egy uazért az uaz jó kis gép de nem ennyire
sutyerák mi ez a szarból várat dolog???hm???
hát jah az igencsak sok 50-essel

de Tegnap láttam Valakit ezüst szinű szívlámpás Rs-sel nemtom lehet Hihető volt... de nemtom
ja
kiskunhalas-sirok ~250km
Sirokra???
bazzeg engem is hívtak a "nagymotorosok"125-600ccm
de 250km oda meg mégannyi vissza + még az volt a kikötés h 100al menjünk szal gyors kellett vna 70ezret költeni tuningra(de az a pénz nagymocira kell+jogsira)
na csá all!!

azta qrva ennyi baromságot összeírtatok 1 nap alatt...meg majdnem összevesztek ilyen "te homo vagy de én nem" szövegen...

voltam Sirokon tegnap mentünk ma jöttünk az éjszakák elég jók de csak Rockeroknak.... én halálra untam az agyam.. megpróbáltam enni de a paradicsomos hal dobozával úgy szétbasztam 2 ujjamat h ráment 1 guriga WC papaír...

ma meg majdnem a kórházba kötöttem ki miatta.
mire hazaértünk a Mátrából a moccomon folyt a vér.... az Aprilia feliraton

de Szombattól elvileg jobb programok lesznek...

Peace