Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha
jövőre????
még nem most gondoltam a tuningot hanem 3000 km után
én 140ért vettem az f12es és az nagy testű robesz
jah ezt én is néztem elég olcsó a cuccokhoz képest , nem értem ha még 90 ezer ér is vette az a tuning nem olcsó, de sztem ez olyan lehet h baszik rá van pénze le se szarja csak vigyék
Ebbe azért van tuning rendesen és ezt adják 120ért
Azonal öszetörték nem érteték hogy ebbe nincs üres és elkezdték húzni a gázt mert nézték h világíte a hátsó lámpa és leért a hátsó kerék amikor húzta a gázt és egy kerkékre állt leszakad a hátsószárny plusz hátsó idom hót karc meg 2hete raktam tele olajal az is kifojt mind szegény kis jogom öszetört pedig milyen jól szolgált 1 évig volt nálam addig a háűtsó gumit kellet kicserélni meg a gázbowden ragad be rajta enyit kellet javítani rajt
Én 110ért adtam el a jogomat ami az adatlapomon van semmi baj se volt.
Hát mondom h jót lehet kapni annyiért mert itt a közelben van 1-2
Aztán nézd meg 80-100 ért hogy néz ki mint egy hányadék
húúú gecc nálunk a Diókat árulják 90-é ami dobféke s meg 95-ös a tárcsás 110-től kezdődik
Nemtom remélem adnak érte ezért a motorért simán megéri, haveromék tavaly vettek 1 Yamaha Jog-ot 140ért folyton szarakodik, gyártyákat baszkodja, olyan szar fém tankja van benzinszöröt kell benne cserélni folyton meg stb stb ...
nem akarok beleszólni de 80-100 ért lehet fasza F10est kapni!!!
meg ne haragudj de szentem 140et nem fog érte senki se adni!
aham.. oks Apámnak kéne valami robesz....aztán ez elég pöpecmajd mondom neki thx
jah 50-es itt az 1ik link:

www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
hm 50-es???
135,000FT ért viheted bármikor.
mit kérsz érte??
Baszki csak vegyék má meg a robogómat aztán másnap má megyünk is az Rs-emért.
köszi
Bazzeg Rsata gyönyörű az a motor, ilyen nekem is kell !!!!!!
hát jah de így meg elég gáz a 60-as vég
tettem fel új képeket!